Nikad ovako !

Kako sam ja lepo kipovao letos kod ujaka,prikolica nema kipu a posto smo kolicima tovarili zemlju u prikolicu vecina zemlje je bila na levoj strani,otisao u atar levu stranu naterao u vagas i ona se sama iskipovala,nisam nista polomio samo je bila blatnjava,a 560 je izvukao. :D
 
Pa vi iz brdskog područja bar nemate problema sa snlaserom.... samo ga parkiraš na strminu... i imaš gde da ga zaukaš....
 
А ако је стрмина мало већа? Мој отац је палио трактор на све могуће начине осим на анласер, чак су намотавали конопац на ременицу за погон вршалице па по њих 10 повуци. Сад тај исти трактор пали на кључ до -5 ваљда се разрадио.
 
mityoo je napisao(la):
Pa vi iz brdskog područja bar nemate problema sa snlaserom.... samo ga parkiraš na strminu... i imaš gde da ga zaukaš....
a gdje misliš da staneš ? :haha:

pa ovaj konjić vuče brže nego što ovaj IMTe može da ide :haha:
 
e ljudi moji pa u mene je deda palio autobuse i kamione u sumariji kad je radio kao kocijas,nije to strasno,laske mu je traktor na tockovima vuci nego 1.5 kubik lunge po zemlji
 
MATRIX je napisao(la):
e ljudi moji pa u mene je deda palio autobuse i kamione u sumariji kad je radio kao kocijas,nije to strasno,laske mu je traktor na tockovima vuci nego 1.5 kubik lunge po zemlji
eh sad i ti kamione? pa jel kacio po 40 50 konja ?
 
Ha ha sa volovima je još zanimljivije, konji su bar temperamentni a volovi imaju vremena.
Dali znate da su u prijašnjim ratovima volovi vukli topove samo zato što njima nikakva buka ne smeta (ispaljenja topovskih projektila).
Kako ih tek (ne)smetaju uzvici i galama gazde dok ore i tjera ih da idu brže.
 
Nazad
Vrh