Nikad ovako !

Dve lokalne budale kod nas... taksista i traktorista, a pijani kao čep... :haha: :haha: :haha: :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_v4AjE7eUdA[/youtube]
 
danas sam malo zaglavio na jednoj njivi u Futoskom ataru, izvukao ma posle imt 540
2s8682s.jpg

9kqb07.jpg
 
To nije zaglavljivanje.... Kod nas tek onda možeš da kažeš da si se zaglavio kad 2 traktora od 70 ks nemogu da te izvuku.... sve ispod toga nije vredno pomena...
 
Jucerasnji incident na severu italije. Malopre sam nasao na vestima. Nije mi jasno kako ga savi samo ovako....
r74qza.jpg
 
Zavoj, klizav put, dvije pune prikolice popriličnog tereta, uzak trap, uske gume, brzina, možda malo nepažnje i evo ga na.
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Zavoj, klizav put, dvije pune prikolice popriličnog tereta, uzak trap, uske gume, brzina, možda malo nepažnje i evo ga na.
Ovoliki teret,tj.2 prikolice se kače samo u ravnici :udri: :udri:
 
istu ovakvu situaciju sam lično doživeo ali u Pančevu, sa Fendom vukao dve vagonke kukuruza i hteo na semafor da zakoči a ono koči i okreće se oko rude puca kabina stakla i evo ti traktora skoro na prikolicu se popeo da vidi šta vuče, po meni i slušajući razgovor jedan od glavnih krivaca je vozač koji je bio neiskusan pa se vadio na sve i svašta a ko zna u šta je blenuo pa eto belaja.
 
Nazad
Vrh