Nikad ovako !

ma dobro vidite da samo na tom delu njive traktor potanja...mozda samo tu lezi vode pa mislio to nekako da izbunari pa ce posle lakse da ide... ::namigivanje::
 
samopouzdanje nije svaki put od koristi..............kako mozes sam da se zajebes ,ne moze te zajebati mi celo selo
 
Evo kako moj prijatelj vuče drva
2zsyzq9.jpg

x3ed8l.jpg
:cao:
 
i kada mi neko kaže da je nemoguće prevrnuti traktor na ravnom :D

@kosjerac pa i ti imaš ''umjetnike'' kao ja što imam šuraka , sa njima nikad nije dosadno :udri: uvijek sjebu nešto novo :zli:
 
savoris je napisao(la):
i kada mi neko kaže da je nemoguće prevrnuti traktor na ravnom :D

@kosjerac pa i ti imaš ''umjetnike'' kao ja što imam šuraka , sa njima nikad nije dosadno :udri: uvijek sjebu nešto novo :zli:
Pošalji ga kod mene, da mu ja pokažem.... Ja sam uspeo da prevrnem traktor na bok...
 
Aaaa pa jasno mi je zasto je prevrnuo traktor. Nisu mu iste prednje gume pa ga je to destabilisalo, a lepo kaze zakon o saobracaju da na jednoj osovini moraju biti jednake gume :haha:
 
ma ja sam prevrnuo prikolicu na 100% ravnoj njivi :cool:
kipao nadar krečnjak za kalcizaciju a pošto sam bio idiotski pretovaren nije moglo da digne 3 cilindar , i ja kao frajer da malo cimnem naprijed niasm pogleda da je mjenjač ostao u rikvercu , ostalo znate

a da napomenem da sam je prevrnuo na ogradu koju sam totalno zdrobio i ostala prevrnuta razvučenog klipa :udri:
 
zokidrum je napisao(la):
Kosjerac, ako mu je pukla desna poliosovina, zasto je skidao oba tocka?
Morali smo da vadimo srce diferencijala, ostalo pače poluosovine u srcu i nismo mogli da izvadimo magnetom. (a srce se vadi na levu stranu pošto nemože na desnu)
 
Moj drugi stric prevrnuo fergusona sa utovarivacom i to tako sto mu komsija otisao sa traktorom a on nije video da nema prikolice . Samo ne znam sta mu je uradio da ga prevrne ali ga je prevrno .Mozda je on bio pretezak pa preteglo :haha:
 
Nešto slično sam vidio kod nas i uvjek takvi biseri završe sa većim problemima (prije ili poslje).
Rušili smo staru zgradu ručno i kad je trebalo voziti ciglu da se raskrči prostor, vlasnik (šogor- ženio moju sestričnu) doveze prikolicu za razgacivanje stajnjaka.
Kaže on će uključiti kardan i lanci će sami izgurati ciglu van.
Svi su komentarisali da treba obična prikolica pa ručno izbaciti a bilo je ekipe i vremena ali ne, on je zamislio tako i bi tako.
Normalno što se i pretpostavljalo, lanci su izgurali 1/3 prikolice dok cigla negdje nije zaglavila a majstor nije primjetio (jer kad nešto zastane, zapne on samo stisne gas do daske) i posvijalo letve, neke su pukle prilikom ispravka, razvalio lančanike i sad pri najmanjem preopterećenju preskaču lanci i savijaju se letve.
Sve zbog loše ideje i tvrdoglavosti.
Ma netreba izmišljati toplu vodu to je davno izmišljeno. Znači samo radi kako se taj posao i sa čime radi.
 
Nazad
Vrh