Nikad ovako !

Da to je bas extremna snaga na mali traktor .Ima takodje kada 3 traktora ,mislim valtra ,vuku isti takav mislim da su bili zuti .Takodje ima kada kamion truk izvlaci neki brodic na rampu a vuce ga kamaz pun tereta i jos neki .itd. itd. Kazem ,da je to rizicno. Ovde je bilo blato pa ni ovi napred neostvaruju poun grip itd itd da neduzim.

- - - - - - - - - -

Los je snimak ali je sustina tu.
 
Taj T 150 je smrt za traktore ako se nalazi ispred. :osmeh: Mislim da je tu mnogo vise do neznanja vozaca nego do samih masina. Na gornjem snimku gde t 40 puca na pola, nisu se potrudili otkaciti cistenu koja nije ispod 4000-5000l, a 99% je puna jer da je prazna sigurno ne bi mogao ovako zapasti. Zatim zadnji tockovi su ukopani u zemlju skoro pa 1m. A vozac ispred je trzao traktorom da bi uspeo izvuci, sto je van pameti. Ne znam da li bi bilo koji traktor na ovaj nacin izasao u jednom komadu. Evo i jednog Mtz 82 kako puca na pola dok ga T150 vuce.



I jos neki strucni snimci neznanja.



 
Pidikanac, ovo su otkacili zadnji kran namjerno. Crijeva su poskidana a ovaj ga vjerovatno vuce jer sam ne moze upaliti da se odveze od krana.
 
Jeli to njegov traktor, i kako je došao do njega, kada ga je tako urnisao :sta:.

Nije njegov, to je radnik koji radi za jednog gazdu.

20141221_134347.jpg


To je jedan kolega sa forum stavio i rekao nam o njemu.
 
Mnogo zavisi od traktoriste i njegove naravi. Šteta što nisam slikao prošle godine kada je jedan moj prijatelj vozio kod mene silažu i uvek se trkao sa nekim, nije važno s kim i na kraju je pokidao sve brezone ba prednjem desnom na Ursusu 360.. A kroz iste puteve prolazimo svi ni i nikom ništa, ali on je legenda, a drugog čekamo celo veče da dotera prikolicu sa silažom, a on u mraku doterao pola, a pola prevrnuo usput.. Biseri....
 
Pogledajte koje je godiste traktor, kakav je put gde vozi, sta vuce iza sebe, ja imam takvu kombinaciju u kuci pa znam o cemu se radi.
 
Znaci prenosi mpricu covjeka od kojeg sam kupio nesto a on je radio prije na ilegalnom rudniku i govori kao kad rakovice slepaju puknu izmedju motora i kolijevke otkine one sarafe sto drze pa su onda svi traktoristi napravili napried na traktorima malo duze od haube zeljeza poprijeko i onda se poredaju uzbrdo i guraju jedan drugog( guraju u prikolicu) Ja za 4 godine sa svojim zetorom nisam uspio zapast i ove godine u silazi do osovina samo propo jedva me rakovica izvukla sa sajlama preko 15 metara dok je do suhog doslo. A komsija mi je prvi zapo sa 533 i prikolicom djubreta niz malu nizbrdicu u njivi :D
 
Garantiram da svatko od nas pozna nekoga ko tera svoje strojeve ovako ili ko radi kod nekoga pa se izivljava na tudjem. Ja poznam lika kojem ne bih dao da nacrtane ovce cuva. taj u koji god traktor sjedne potrga nesto. Upsio je na par traktora iscupati rucku mjenjaca, lomio je traktore po pola, pustao nizbrdo u leru, trkao se sa svim i svakim i to s teretima od 10-12 tona. Ma katastrofa...

Vidjeli ste video gdje je majstor pregrijao traktor. Da ima imalo mozga, ne bi toliko ni tovario u tu prikolicu, vozio bi sa nizim stupnjem prijenosa, pazio bi na temperaturu a ne GAS GAS GAS!!!

Ako mu gazda tako dopusti, gazdi skidam kapu ali ovo sto ovaj "sofer" radi je neoprostivo s moje tocke gledista...
 
Nije bilo dovoljno vode.Prljav hladnjak ,ili nesto neispravno. Bez obzira na extremno opterecenje ako je sve ispravno nebi trebao prokuvati.Pogotovo sto kaze bobo brzina nize .
 
Audi "Q7" propao kroz led


Moderni SUV automobili možda jesu prikladniji za vožnju na autoputu nego li na divljoj stazi ali njihova veličina znači da im ni težine ne manjka. Upravo je to došlo glave ovom nemačkom modelu.

Tokom zimskog festivala ribolova troje putnika iz Audi modela "Q7" uspelo je da velikom brzinom izađe iz SUV-a koji je potonuo pod ledom koji je popustio pod težinom ovog automobila.
audi-ice3.jpeg
Nikome nije jasno kako i zašto je vozač ušao u jezero, ali su svedoci rekli da se automobil kretao velikom brzinom. Iz njega su nepovređeni izašli muškarac, jedna ženska osoba i jedno dete.
audi-ice5.jpeg
Automobil je potonuo za oko 5 minuta. I u slučaju da vlasnik ima dobro auto-osiguranje sumnjamo da je polisom pokrivena ovakva situacija.
audi-ice7.jpeg


Autoportal.rs
 
Nazad
Vrh