Nikad ovako !

[video]https://www.facebook.com/video.php?v=834629593291979&fref=nf[/video]
 
Najgore je sto dok se ti mamlazi dozovu pameti zavrse pod zemljom ili ostanu invalidi. Ne smem ni da pomislim sta ce sledece pokusati da uradi, da bi ispao "faca" u drustvu, posto mu je ovo sa vozom poslo za rukom.
 
Najgore je sto dok se ti mamlazi dozovu pameti zavrse pod zemljom ili ostanu invalidi. Ne smem ni da pomislim sta ce sledece pokusati da uradi, da bi ispao "faca" u drustvu, posto mu je ovo sa vozom poslo za rukom.

Nije mene zao idiota ako izginu nego neduznog naroda koje uz sebe ugrozavaju , naprave od neduznih invalide ili ih pregaze sto je i slucaj ovde u gradu , tatin sin pregazio djevojcicu od 11 godina koja isla iz skole kuci i zabio se u drvo na trotoaru , tata je bio policajac i normalno majmunu nista jos nije imao ni ogrebotinu , posle porodica nije mogla da prebrodi dogadaje i rastali se , e toga mi je zao , a kako ti kazes mamlazima dao olovne cipele da mogu jes vise da pritiskaju gas.
 
Da je moj onaj dajc nebi smeo zakaciti dva ovakva traktora za njega. Kojie budale. A kada se traktor rasklopi na zvonu ,onda izadju i cesu se po glavi kao sta se desi nije im jasno.
 
Nazad
Vrh