Nikad ovako !

Desilo se da ce dobro puci po dzepu pa nek misle sledeci put.Dobro je samo kad se nepovredi niko
 
Сад кад Митрос почне да ради, има да прогледају наши свињари из свињскг срема...

Само нешто ми се врзма по глави...Ето Митрос није радио од 2009 године, откуд БАШ сад да дође овај швабо (добро није швабо, већ онај остерајхер) да га купи и то за сићу....Да немају везе санкције Руја према ЕУ можда....Јбг речено нам је да Еу није погођена истим...па ето ја тако наглас размишљам да неће те швабе да шаљу њихово месо замрзнуто до Митроса, како би се овде исто паковало и слало на руско тржиште, а онако реда ради ће откупљивати од наших свињара свиње, јер би било превише мутно да то не ураде....Јбг треба произвести око 300 000 комада за Митрос, није то мала ставка никако...
 
E pa vidis ja mislim da ce svo lose meso iz UN zavrsiti u Mitrosu al ce nase trziste to pojesti a nase zdrave svinje ce on slati za Rusiju. Dao bog da nebude tako al mirisi mi upravo tako. Lov u mutnom je nekom rat nekom brat
 
Amerikanci su najveci izvoznici i najveci uvoznici mesa u isto vreme. Kada sam se zapitao zasto je tako, odgovor je bio da izvoze lose meso, a uvoze dobro, tako da mozda uopste ne gresis sa pretposavkom.
 
Srbija nema zabranu uvoza iz Eu,a takodje nema ni zabranu izvoza prema Rusiji i eto pravog odgovora za strane investicije u pravcu svinjarstva.Nedavno sam bio u istocnoj bavarskoj regiji Nemacke.Kazu da im se cena svinja prepolovila u zadnjih sedam -osam meseci.Bila je 2,24e da bi nakon pocetka i rasplamsavanja nemira u Ukrajini i sankcija prema Rusiji pala na 1,12e/kg.To znaci da oni imaju puuuno viska i da treba naci put do ruskog trzista.Mislim da su ga i nasli.
 
1549497_1034824179866133_6177592436732652995_n.jpg

Moguć odron ... :haha:
 
Kako to ide bolje, kada im je smanjio plate i penzije :sta:
Te njegove izjave važe samo za njega i one oko njega, a za sve ostale NE !!!

- - - - - - - - - -

To je isto kao i izjava šećerane da im je prošlogodišnja kampanja bila uspešna :haha:
 
Nazad
Vrh