Nikad ovako !

[video]https://www.facebook.com/video.php?v=320571761431015&set=vb.172655866222606 &type=3&theater[/video]
 
ili je ovo plasticno auto ili malac ima celicnu glavu pa odmah ustade nakon sto mu tocak predje preko glave....
 
Po svakoj logici, kada se ispuste gume, dobije se dosta veca povrsina prijanjanja gume za podlogu, a samim tim, traktor se ponasa kao "gusenicar".
Ja ovo stalno radim na automobilu zimi kada je dosta klizavo. Lakse se i koci pored bolje trakcije.
 
Dobro je kada su ostali živi ovaj dan treba da slave da prilikom takvog udesa prežive. A za auto važi ovo.

Jbg, nekada su potrebne i godine srece dok coveku ne dodje iz d_._._._.a u glavu.
Ja sam imao napakovan auto koji je zbog lake karoserije dosta dobro mogao da povuce i znao sam na autoputu brzo da vozim. U poslednjih dve, tri godine me je naglo nahvatao strah (strah za prebrzu voznju, ne za brzu) i hvala Bogu na tome. Prodao sam ovaj auto sa snimka i kupio normalan porodican auto tj civic mb1.

A kada samo vratim film unazad koliko sam puta mogao glavu da izgubim u sekundi.
Evo nadjoh jedan snimak gde sam vozio 230 po gps-u i to auto star 20 godina sa svega 820kg i malim medjuosovinskim rastojanjem.
Na sredini snimka sam prvo snimio 3 potezanja, pa posle kacenja olaksane remenice i zamajca napravio jos tri snimka (da se vidi razlika pre i posle), a snimak brze voznje je na samom kraju snimka, i bas kada sam snimao, naleteo sam na malu skakaonicu.


 
Rekao sam koliko puta: RADITE KAKO HOCETE ali ne pitajte onda na forumu za savjet i ne svadjajte se zato sto MISLITE da ste u pravu...
Auuu, al' si ti nadrndan tip, nisam ja ovo napisao sa sarkazmom, nego cisto kao konstataciju.I ne kazem da nisi u pravu to za gume, a ti odmah udri u dreku.
 
Mladost ludost tako se kaze.Mi smo sa jugicem terali 200km i to sa Viska prema Raci sigurno znas gde je posto vidim da si iz Kg-a.Doduse u juga je bio motor od fiat una turbo 130ks.
 
Ivane1980, markokg vas dvojica ste baš za temu Nikad ovako, i još se hvalite sa tim vašim ludorijama što ste pravili. Strašno ::lose::
 
Ja ne poznajem nikog ko se sa 18-19-20 godina nije glupirao sa automobilom i izvodio svakakve pizdarije.Sad je malo i faktor srece u pitanju kako ko prodje u tim zezancijama,vecina prodje dobro ali.....
 
Nazad
Vrh