Nikad ovako !

Ma ovo je idealno za ovce samo metilj da ne napravi njesra a ako se poseje na ovo pa se obistini kimijeva prognoza to ce samo srne i vrane da obrste.Jebga ako ne poznajes atar bolje obici i videti pa onda licitirati
 
Nije nužno da tamo di ima trske mora da bude bara kod mene u ataru ima trske koliko oćeš i uz put i na njivama pa nisam vidi da je neko zapo već 15 godina
 
To jeste i kod mene ima kazu nekad bio neki kanal sada je tu pruga ova glavna za Ugarsku pa dalje sustina moje price jeste da tu raste trska na nekih 200 meteri potez uz prugu
 
Ajd u ovu temu....
Odem ja pre neki dan kod majstora da uradi servis jer sam skoro prešao 10.000km pa kad je majstor digao haubu dobro da nije pao u nesvest:osmeh: a i ja sam ostao zatečen:sta: a kad sam video o čemu je reč.........::sramota::

fotografija0383.jpg
[/IMG]

Odma sam se setio ovog snimka :haha::haha: Srećom tu je samo dušu ispustio a da nije ništa gricnuo.

[video=youtube_share;PdUe8miy9i0]http://youtu.be/PdUe8miy9i0[/video]
Meni tako mačke udju u auto. Neka nastrada a neka se odveze na drugu lokaciju:haha: Rodjaka je tako jednu mačku dovezla iz Loznice. Greju se kad im je hladno
 
Kod nas su pre neku noc coveku sa fiata siecenta skinuli isto ovako sve cetiri gume jos covek dan pre toga kupio i stavio nove zimske!
 
Ajd u ovu temu....
Odem ja pre neki dan kod majstora da uradi servis jer sam skoro prešao 10.000km pa kad je majstor digao haubu dobro da nije pao u nesvest:osmeh: a i ja sam ostao zatečen:sta: a kad sam video o čemu je reč.........::sramota::

fotografija0383.jpg
[/IMG]

Odma sam se setio ovog snimka :haha::haha: Srećom tu je samo dušu ispustio a da nije ništa gricnuo.

[video=youtube_share;PdUe8miy9i0]http://youtu.be/PdUe8miy9i0[/video]
Ja sem jedne zime 3-4 macke ubio Nivom uvuku se pod haubu i kada ih ventilator dohvati napravi harakiri,a isto sam tako jednom prosao krenulo prolece,a meni Niva smrdi na crkotinu ja reko mora da sam nagazio negde neku na putu odem operem je ali dzabe ona bazdi ja dignem haubu kad ima sta da vidim propeler zabio macku pod sus-pleh,a ona vec crvi krenuli ju i sada mi dodje da povracem jedva sam ja to sa gas-maskom iscackao i oprao fujjj!
A jednome komsiji je pacov tako neke kosti uvukao u stojadina izmedju zupcastog kaisa i kad je upalio ona kost pokida kais i pojebe mu ventile jos on cim ga je upalio osinuo po gasu malo da ga produva kao odavno nije paljen:osmeh:
 
Kolega Lujo , svaka čast , odlično radite snimke , uživanje za gledati , da čovjek poželi da što više zapadate .:haha:

Čest slučaj sa "Dondijem" . Planiram ga praviti a kolko vidim obično se ne koristi kad bi bilo lakše po suvljem nego kad je već mokro.
 
Kolega Lujo , svaka čast , odlično radite snimke , uživanje za gledati , da čovjek poželi da što više zapadate .:haha:

Čest slučaj sa "Dondijem" . Planiram ga praviti a kolko vidim obično se ne koristi kad bi bilo lakše po suvljem nego kad je već mokro.

Čuj dobro kažeš mnogi gledaju te video uratke,a kolega tome dobro pridonosi jer stalno ima nekakvih zapadanja,prevrtanj isl. Prošla godina je bila strašno loša pa smo i mi više zapadali ali mogu reći da do sada i nismo imali nešto previše loših iskustava.Ovaj snimak gdje je kolega zapao sa dondijem je snimljen dan poslije sjetve soje na toj njivi pa mogu reći samo da nije ni trebao ići izvlačiti kanale dok se vrijeme malo ne popravi.
 
Nazad
Vrh