Nikad ovako !

Znam to ali ideja je bila da se skrene paznja na kvalitet mesnih preradjevina ko sto su pastete, salame, virsle i sl. Tj. upozoriti one koji nisu direktno zavisni od kupovine ovakve "hrane".
 
Ja tebe sa postavljanjem linka totalno podrzavam a gnusam se prema uvozu svinjarija i unistenju domace ekonomije na taj i svaki drugi nacin.Ali nisu ovde svi kao ja...

- - - - - - - - - -

Kad sam postavio slican link tako su meni rekli,to da znas.
 
I ja sam mislio da se na snimku cuje kako puca led ali sam i pomislio da je to od duvanja vetra pa se tako prenelo na snimku. Ali strasno je da covek tako ode pod led.
 
Strasno kako ljudi uludo gube glave vidi da je dzip propao i on nateruje traktor koji je bar za 1 tonu tezi od dzipa.
 
Ajd u ovu temu....
Odem ja pre neki dan kod majstora da uradi servis jer sam skoro prešao 10.000km pa kad je majstor digao haubu dobro da nije pao u nesvest:osmeh: a i ja sam ostao zatečen:sta: a kad sam video o čemu je reč.........::sramota::

fotografija0383.jpg
[/IMG]

Odma sam se setio ovog snimka :haha::haha: Srećom tu je samo dušu ispustio a da nije ništa gricnuo.

[video=youtube_share;PdUe8miy9i0]http://youtu.be/PdUe8miy9i0[/video]
 
Mislim da se majstoru "istopila" izolacija na kombinirkama od smrada tog pacova:haha:, morao je prvo oprati motor (koliko je smrdelo) da bi mogao uraditi servis, al naplatio je on to na kraju !
 
Nazad
Vrh