Nikad ovako !

Treba dozivotno zatvoriti i blamirati onog ko je to napravio!!! JA znam da nemamo gde smeca ali moze ga ili zapaliti ili zakopati.... OVo je previse !!
 
jv6g0g.jpg
 
Mislim da plug uzvraca udarac. Umesto da se on okrene, obrnuo je traktor. Tako da vise nije plug obrtac, nego traktor obrtac. :haha:

- - - - - - - - - -

Kremator Preduhitri me. :osmeh:
 
Mom jednom kolegi se to isto desilo sa plugom. Naime, isao kuci sa oranja i nazad bio petobrazni plug obrtac. Isao mu u susret neki drugi traktor i on kao da se skloni u stranu i samo je nagazio prednjim desnim tockom u kanal i otisao na krov. Kaze samo je cuo kako je plug kao malo cuknuo i samo u trenu video da se traktor prevrce. Nije stigao da reaguje, sve bilo u sekundi.
 
Teske su to masine koje se nose na hidrauliku plus jako visoke i dugacke... U punoj brzini mislim da je dovoljno zaljuljati volan i ode on na krov....
 
Mislim ovde cisto da podsetim ljude da stvarno povedu racuna kako voze i da stave zimske gume. Evo meni situacije od jutros.Covek sa jugom na putu Zr Bg sleteo sa puta kao dobar dan. Srecom stalo nas trojica koji smo naisli pa ooo ruk vadili ga iz kanala kraj put.On zena i dete nemocni bi ostali da nije kolegijalnosti. Covek imao letnje gume,put jos nije bio rasciscen kako valja,jak bocni vetar i eto nevolje i srecom svi dobro proslli. Stvarno treba paziti kada je ovakvo vreme.
 
Naravno ali ako ne pali ne mozes nigde stici :). Inace bez zimskih guma nema nista, sa letnjima kao slonce na ledu , svaka noga vodi svoju politiku...
 
Nazad
Vrh