Nikad ovako !

brzina se prilagodjavi i vozilu i najvise usovima puta i saobracaja i to je osnovno pravilo ali uz to i sto vece rastojanje sto su uslovi u saobracaju losiji. Toga se mnogi nepridrzavaju pa dobiju malo zimskih carolija kao na snimku a to cesto moze i da presedne. Zato 20min duze je bolje nego 20god ranije ,stara izreka
 
Sve je moguce, vise nista nije cudno.Unistili su sve nase fabrike, sada mozemo samo da se slikamo.Nase nam nista nije valjalo sve je tudje bolje e sada imamo da uzivamo u demokratiji.Mozemo opet da lupamo u serpe nista nam drugo nije ni preostalo od 2000

Sva sreca da Metalac Gornji Milanovac radi punon parom pa mozemo kupovati domace serpe. Em je patriotski, em je korisno. :osmeh:
 
Ne znam gdje da napisem, moze io ovdje....juce sam dozivio tezu saobracajnu nesrecu, sam sam bio u autu (golf 2) auto je totalka, fala Bogu nema ozbiljnih povreda, koljeno osteceno stavljena langeta i glava malo rasjecena, nista strasno. Pokupio me lik sa lagunom karavanom, isao iz suprotnog pravca, izasao iz krivine....izgubio kontrolu nad vozilom i direkt sudar moj prednji lijevi kraj. Jednostavno, vozio je nenormalno brzo.
 
Nazad
Vrh