Nikad ovako !

Šta je bilo sa zadnjim desnim točkom? Dragane jel to tvoj auto?
Udario je valjda u zastitnu ogradu jer pokidana je guma i odlomljeno parce felne na tom tocku,i jos 2 gume posecene.Auto je ujakov.

- - - - - - - - - -

Kako mu onda levi tocak nije smotao?
Ma zezam se ne skrecu zadnji od udarca je iskrivio nesto,sad idem za Zemun posto je tamo u servisu pa cemo da vidimo sta mu je pokidano sve.
 
Kakva bre policija kod mene po selu sve zivo pokradose i sve sume ljudima posekose i niko nista iz policije ni prstom da mrdne.
Ljudi organizovali dezurstva,kao u vreme NATO agresije i junackog rata sa tim idiotima,i onda se neko javi iz policije i kaze vi nemate pravo da nikoga lisite slobode ako ga uhvatite.Boze ljudi,dal neko mene zajebava mislio sam.Ne mrdaju prstom da hvataju lopova a ja moram da gledam kako me krade.

U pravu si Use i u svoje kljuse, tako se kaze :)
 
A malo dete pored

[video=youtube_share;ZtXivGwaK3w]http://youtu.be/ZtXivGwaK3w[/video]

- - - - - - - - - -

A morao sam i ovaj da postavim

[video=youtube_share;5_-Oa4gaVRs]http://youtu.be/5_-Oa4gaVRs[/video]
 
Vozačova grečka prilikom kipovanja, nije se otvorila srednja zakačka, i nejasno mi je da kada se prevrnuo sanduk točkovi nisu


Mom ocu se to desilo kad kipovao sljunak, dali je neko iscupao klin ili je ispao sa prikolice i on krenuo da kipa samo sa jednim klinom a pre toga nije ni proverio i sanduk izleti i povuce klip i haos.
Verovatno i ovde da je neki klin mozda slabiji pa popustio
 
Nije vozačeva greška, nego glupost, još je imao i opomenu kada je krenula masa, a on umesto da spusti, još je podigao :haha:. Ovo nije klasična kipa od FAK-ovke, već prepravka na jedan klip, na kojoj "majstor" nije ograničio hod, sa sajlom.

- - - - - - - - - -

Ovde nije klin ispao, već ga je sanduk isčupao prilikom prevrtanja.
 
Upitnik je dal je ovde cilindar puko? Ako jeste otislo po silazi i jos vecu stetu a ja kad radim djecu uvijek gonim ispred sebe da ih lijepo vidim gdje su mi ako i jedan fali stanem da pogledam gdje je pa nastavim naravno kad radim uslugu jer nemam jos nie zenu a za djecu nisam siguran :D A hoce recimo i prilikom kipanja djubreta kad krenem odjednom da se odvoji suprotni tocak od zemlje a to novopeceni traktoristi cesto nezanuj pa jos okrenu nizbrdo da kipaju ( na stranu). Kod mene je otac kipao sa 3 klina :D jos uvijek se zaju tragovi kad je prazna :D a komsija do mene sa 4 al je taj io uporan dok nije klip probio pod nije prsto dodavat gas :D covjek preko 55 godina a skoro kupio traktor i jos jedna njegova da je uspio preci preko rude zadnjom gumom prikolice koja je bila zakacena za taj traktor :D iskustvo tjeranja u rikverc je bilo na njegovoj strani
 
Kod poznanika dok je stojala prikolica sama na nekom putu, neko poskidao 2 klina,(a tako je i vozi, druga 2 nikad ni ne stavlja) i on slucajno video pre kipovanja, inace bilo bi :zli:
 
Otac kako je kipo sa 3 i iskrivio je malo, izvadio 2 i presjeko lancic i ostavio za rezervu. A ona dva dva isto presjeko lancice i prenosas seb gdje ti godi ionako vise od 2 ne trebaju. Jedino u slucaju preturanja lijepo bi bilo da su sva 4 na mjestzu :D
 
Takođe imam na svim prikolicama samo po dva klina, ako prikolica krene u prevrtanje, tu klinovi nepomažu.
 
Evo jedne price bas za ovu temu. Istina, nije kod nas, ali ni ovde nije bolja situacija. Mozda ce nekome biti od koristi, jer bolje je uciti iz tudjih greski. Ne treba dici ruke od ovakvog poduhvata samo treba preispitati svoje mogucnosti i ako je bilo kako moguce raditi bez kredita i banaka iako ce biti potreban duzi vremenski period.


http://www.agroklub.com/stocarstvo/kad-krave-utihnu-a-farma-ode-na-bubanj/15216/
 
Auuuu,kakva prica,neverovatno.Da neda bog.Nikad ne treba kupovati na kredit.Bolje da nemam nego da mi oduzmu.Ovaj covek je imao kamatu preko 100%.
 
Vojkane tu je verovatno dolazila i kamata na kamatu, jer je kasnio sa placanjem rata. A on je lepo rekao sledece: "Kad su kamate u pitanju, u vodu pada sve što se u školi uči o matematici".
 
Nazad
Vrh