Nikad ovako !

ma znam da je laz samo me iznerviralo kako ih nije sramota da objave takvu izmisljotinu!
 
To njima i odgovara... Kada to pročita stanovnik višespratnice koji radi za 12 crvenih u trafici, odmah pomisli "Evo šanse za mene! Nemaju pojma seljaci. Ja ću sad da im pokažem kako se to radi" (kao i nekolicina koji posećuju ovaj forum). E onda kada vide da nije med i mleko baš toliko onda dižu kredite, upadaju u dugove, ono malo nasledstva što im je ostalo sada ode zbog hipoteke... Ni da se vrate ni da nastave. Pravac - socijala. Kasnije kada razmisle, shvate da onih 12 crvenih u trafici i nisu bili tako loša stvar, bar su imali ono nasledstvo na svome imenu.

Medijski spining.
 
Znaš da mi krivo što se razbio , može to da se i popravi ali nikad neće biti ko što je bilo . Može maska i da se vrati na mjesto al poznaće se , baš šteta . ::lose::
 
Slike od pre 4 dana .

xdw8ar.jpg
oku72f.jpg
161ysz7.jpg
 
Ovo se desilo kod mog brata u Jasenovo. I to nocu oko ponoci. Uzroci ove paljevine je grom.
 
Zao mi je sto se to desilo,meni se tako pre nekoliko godina upalila parcela sa jecmom,dva dana pred vrsidbu stim sto je meni jecam bio osiguran.Da li je brat mozda osigurao kucu?Vidim da je pod krovom bilo stoke,jel sve prezivelo?
 
Objekat je bio 10x13m i bio je izgradjen od bagremvih stubova i camove gradje. Nekda smo tu imali 60 ovaca. Te noci kad se desio pozar , u objektu su bile 6-7 ovce od cega su 3 natradle , a ostale imau vidljive povrede. Izgoreoje i Yugo InL 2002god. I jedna prskalica od 600l . Objekat nije bio osiguran.
 
Moj brat je imao mnogo srece sto su komsije pozvali vatrogasce i vatrogasci su odradili svoj deo posla onako kako dolikuje . Inace steta je mogla da bude katastrofalna.
 
MA nije to nista strasno... Pre neki dan prodje jedan isto tako samo putnicki auto Mercedes i iza njega berac.. :osmeh:
 
Nazad
Vrh