Nikad ovako !

Kad mog kolegu pitaju za neki stroj "U kakvom je stanju?" On kratko odgovori: "Nekad je bio nov"

Tako i ova samara sa slike ;)


Imali smo dvije ganc nove samare (1990.g. i 1997.g.) I na starijoj su samo krpani rubnici reda radi a na novijoj su radjeni i prednji i zadnji nosaci amortizera, letva volana skupa s nosacem otpala sa skoljke, zadnji trap je pukao i odvalio se skup s nosacem... Vjerujem da se ova stara jos negdje vozika dok smo noviju dali spresati na otpad, da ja imam cistu savjest da se neko ne ubije s tim autom ;)
Za tu drugu si ti prispeo da se učiš :haha:
 
Za tu drugu si ti prispeo da se učiš :haha:

Ucio sam se na prvoj, nema gdje nismo isli s njom. Novu sam vozio "po zakonu" a staru smo prodali dok jos nisam ni vozacku imao. Ovakve stvari da se dogode na tom autu je (na zalost) normalna pojava ako se ne pere, ako se ne zasticuje bitumenom itd. TO se svabi NIKAD dogoditi nece al to zadovoljstvo i kosta kao 4 lade pa sutis i vozis se cime imas ;)
 
Desava se i to cuvenom svabi ,190D merdza kod drugara slicno prosao samo sto je bio prednji amortizer u pitanju.
 
Ucio sam se na prvoj, nema gdje nismo isli s njom. Novu sam vozio "po zakonu" a staru smo prodali dok jos nisam ni vozacku imao. Ovakve stvari da se dogode na tom autu je (na zalost) normalna pojava ako se ne pere, ako se ne zasticuje bitumenom itd. TO se svabi NIKAD dogoditi nece al to zadovoljstvo i kosta kao 4 lade pa sutis i vozis se cime imas ;)

Izgleda da nisi video ti dosta svaba kolega ... Video sam DOSTA Mercedesa sa tako izbijenim amortizerom!!!! Cak i neki koji nisu ni bili truli.. Pa i jedan nas kolega je tako prosao mozda ce da se javi sam.. :osmeh:
 
Na gospodaru prstena to ne može da se desi.

To je neunistivo!!!!!!!!!! Mercedes ima smesnu limariju u poredjenju sa Audijem...

Ali dobro ima druge prednosti mercedes... Na Mercedesu 124 mi se jedino nesvidjaju kugle na tockovima!!!!! Vrlo lako se desi da otpadne kugla ako se ne menja na vreme!!!
To se ne Audija isto tako nemoze desiti nikako,ma koliko lupalo...
 
Mom calu se to desilo na Zastavi pre 3 godine. Amortizer izbio pola kosa. Do duse auto je bio poprilicno truo i bilo je pitanje kada ce nesto otpasti na putu:haha:. Sada taj auto stoji pod sljivom i ceka bolju cenu gvozdja:haha:
 
jadna je ova drzava kad je preko zvalavih novina pljuje neki zvalavi camuga ko zna iz koje cuke i daje sebi za pravo da komentarise ovaj jadni narod!jos ova zvala na kraju daje svoj "naucni" komentar sa izmisljenog radnog mesta!kako ih nije sramota!
Evo ovo je cista laz konbinat u Sj.ima sam oko5ooo ovaca .
 
Nazad
Vrh