Nikad ovako !

Prilicna sirina za ambar+ verovatno neki problem sa unutrasnjim kosnicima,
 
Takvih ljudi nazalust ima dosta i to svugde. Takav covek je prvi povukao obarac u Kijevu . Tako i ostale ljude uvuce u probleme.Takva osoba moze da kolje i muci ljude kada mu se ukaze prilika .To su ratovi i slicne nedace.
Mislim da je to ozbiljna bolest.
 
Upute za stroj su uvijek pri ruci.

jf9anl.jpg


O očišćenosti prese neću ništa pisat.
 
Nije bas vezano za masine ali nikad ovako i ne dao na bog da nas jos vode ovakvi.
U pitanju je moj komsija, Clan stranke normalno, odbornik, direktor skolskog odbora skole sa 1000 ucenika.
Do juce cela porodica koju pominje primala socijalu, imaju oko 25 h zemlje. U poslednjih 3 godine pao traktor rus nov, massey ferguson 6080, class-ov kombajn, pezo 407, ide se na more odjednom, u upravi je fudbalskog kluba iz sela, u odboru sela...zaposlio zenu u plucnoj bolnici da dize noge, pardon slusalicu. nepovratno dobio 20 000 e. rodjak mu je do pre godinu dana bio preds. opstine, pokrao boga oca... drugi rodjak je isto clan. zaposlio cerku kao profesoricu bez skole, sestrica kao domara u skoli, sina na carini, zeta isto. kupuju se traktori od 20 000 bilo nekoliko projekata u selu velikih... dobio od nekog nznm kog 50 000 e nepovratno. selo dobija djubre da se djubre pasnjaci, vec 10 godina. sve zavrsava kod ove dvojice.
pogledajte kako je recit pa sami zakljucite. inace na snimku se vidi i predsednik sela, kompanjon.
http://www.youtube.com/watch?v=tk7XYwpbp_E&feature=youtu.be
 
Nije ta bomba bila slučajno tu niti je ovo prvi put da se ovako nešto dešava.I u susednom selu do mene je isto tako odrađeno samo što se bomba nije aktivirala.Strašno dokle nas vodi glad za zemljom.
 
Drugari,

evo mog iskustva sa firmom Jusel iz Šapca. Pre neki dan sam poručio stop svetlo 21.oktobar, sijalice Hella i utikače za prikolicu isto Hella. Napravio sam porudžbinu preko sajta ali nigde nije pisalo da cene nisu tačne. Oni su sve poslali bez da me kontaktiraju i kad je stiglo, vidim ja veća cena ali ajde OK, rekoh možda je dostava skuplja.
Međutim, stop svetlo umesto 388 košta 510din, i ostale stavke su skuplje u proseku 50-80din. Povrh svega, na sajtu stoji proizvođač Hella-Nemačka, a oni su mi poslali robu takođe Hella, ali Indija i Kina. Ovako "na oko" deluje mi da je ipak pristojan kvalitet. Ali verujem da se slažete da opis i cene robe moraju da odgovaraju stvarnosti.
U svakom slučaju, uzeli su mi oko 500din više. Ali opet, ako je kvalitet taj koji očekujem, onda mi nije žao. Volim da kupim dobar deo. Samo, volim i korektno poslovanje. Videćemo hoće li mi uvažiti reklamaciju. Za sada, "nikad ovako".
 
Samo da znas da su to sve cene bez pdv-a, nisam nista narucivao od njih ali sam cuo, tako da su ti dodali pdv na cenu sto pise na sajtu.
 
Na sajtu su im veleprodajne cene, a imaju i maloprodajne cene, ali njih nisu naveli. Vesto su izbegli da to navedu na sajtu.:D
 
Nazad
Vrh