Nikad ovako !

Ovo ovako vec 3 meseca stoji i bode mi oci jer cesto prolazim ovuda i danas resio da slikam stvarno nije uredu prema vozacima ovakvo ponasanje ajde razumem odore malo od puta pa razumem ali ovo ...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
u Kisacu i znakove poruse pogaze i nikom nista malo im zemlje..:
 
da nije u redu nije ,ali ako ne poseje do puta nesto sto bi ugrozilo vidljivost nema problema. gore je kod nas sto obalu kraj puta niko nece da ocisti. nekoliko puta sam imao situaciju da umalo glavu nisam izgubio zbog zbunja i drveca kraj puta jer ni traktor mene niti ja njega vidim. po meni je ovo opet bolje samo da nije sejano u pojasu koji putu pripada
 
U Vojvodini se povadila sva drva preorale se sve obale kanala ,svi putevi i sve sto je moglo da se preore preoralo se ,traktori se prilikom oranja okrecu na asfalt i iznosi se zemlja i to niko ne vidi.
 
ima toga svuda. pred zimu je covek u susednom selu orao sve do asvalta i okretao se na putu a nepregledna krivina na 30m odatle.izneo je zemlje u busenovima za najmanje prikolicu da je bilo cak i izlupanih kartera od smrznutih cula zemlje. nisam imao aparat pri sebi da ga slikam kad sam naisao ali sam mu jeb... celu familiju kad je dosao do puta traktorom.
 
Aha...Ja reko da nije kod nas u Pik-u,a vidim da mi nesto cudan motor,pa zbog toga.
 
Nisam znao gde da stavim ove slike...........Drugi kod nas u selu od istog majstora..............sirova gradja....................
Slike su malo losije jer je slikano telefonom iz traktora u pokretu.

2946ptk.jpg


1zq3fw0.jpg


axbd7a.jpg


10yo3fq.jpg
 
Moj prijatelju , da ides i da tuzis tog sto ti je sagradio taj kos , jer to je sramota sto je on tebi uradio. A to sto se gradja susi to nema nikakve veze.

- - - - - - - - - -

Daj stavi jos koju sliku ali iznutra , da vidim kako je resio opterecenje koje horizontalno vrsi pritisak na zidove ka spolja.
 
Nazad
Vrh