Nikad ovako !

Imam utisak da Svabe nece biti na gubitku tih 250 000eura. Za neki dan ce nasa drzava to meso da uveze po veoma povoljnoj ceni. Mi se necemo zaliti jer ni iz Brazila meso nije bolje, a vec smo se navikli. Samo neka je jeftino.
 
[video=youtube_share;hMhtxz9q-W0]http://youtu.be/hMhtxz9q-W0[/video]

U komentarima ispod se zezaju da je klinac sin Čak Norisa!?!?:
 
Od ovih seoskih djumara ne moze da se zivi.Jutros ja i otac krenuli da obidjemo koze posto treba da se jare kad ispod jedne daske vidim rupu,izgledami pokusali da iskopaju da bi dosli do koza.Ostalo mi je jos 200 m da zagradim oko dvorista i onda ima da pustim dva sarplaninca pa da vidim dal ce onda da ima djumara.
 
Zaista verujes da je to tako.E druze nisi svestan u moc marketinga i jos jedna si zrtva istog.Pokusaj da sam zakljucis dali je to sve moguce sto se vidi na slikama.Pokusaj da zakljucis da neke slike sa radovima nisu mozda iz vremena stvaranja samih objekata.Pokusaj da sebe dovedes u stanje da projektujes onaj znak kako se koristi WC solja da li bi ti smeo da stavis to na toalet a da je iza tebe cela drzava.Dajte molim vas pa ameri su maheri za marketing.
 
Zaista verujes da je to tako.E druze nisi svestan u moc marketinga i jos jedna si zrtva istog.Pokusaj da sam zakljucis dali je to sve moguce sto se vidi na slikama.Pokusaj da zakljucis da neke slike sa radovima nisu mozda iz vremena stvaranja samih objekata.Pokusaj da sebe dovedes u stanje da projektujes onaj znak kako se koristi WC solja da li bi ti smeo da stavis to na toalet a da je iza tebe cela drzava.Dajte molim vas pa ameri su maheri za marketing.

Jel isto marketing,kad su naši radnici koji su radili u sočiju spavali sa lešom par dana,pa kad je jedan hteo da ide kući autobusom da obiđe bolesno dete,a uz to se odrekao kompletne plate,šef mu je nacrtao autobus na papiru i rekao da može da ide kući,i da ne pričam dalje ovo je samo 1%.Mani me rusa i njihovog poštenja.
 
Da ih nije zajahao Putin i njegova cvrsta ruka, bili bi oni slijepci bez obzira na prirodna bogastva. Sta je vrijedilo Gadafiju i Sadamu sto su imali naftu i sto joj je cijena ripnula drasticno gore, doduse oni nisu svjetska sila.
 
Jel isto marketing,kad su naši radnici koji su radili u sočiju spavali sa lešom par dana,pa kad je jedan hteo da ide kući autobusom da obiđe bolesno dete,a uz to se odrekao kompletne plate,šef mu je nacrtao autobus na papiru i rekao da može da ide kući,i da ne pričam dalje ovo je samo 1%.Mani me rusa i njihovog poštenja.

Jeste bilo tako ali sef je bio nas pazarac,a svi su radili na crno bez radnih dozvola,rus je samo donosio pare svakih 15 dana i davao nasem coveku i vise ga nista nije zanimalo ni dali on placa nase ili sve uzima za sebe,to je iz prve ruke informacija.pozz
 
I moji su neki drugovi bili kao radnici neke gradjevinske firme na izgradnji hotela u Sočiju . Pričali su jedno veče u kafani kako to praktično izgleda i da im nije nikako jasno kako će to biti sve spremno za olimpijadu , a oni su se vratili malo ranije , Uglavnom kad smo ih pitali dal bi ponovo išli u Rusiju da rade , svi su rekli : nikad više.
 
Nazad
Vrh