Nikad ovako !

Ako to bude krivicno delo pola tih preprodavaca i uvoznika ce da bude iza resetaka... :haha:
 
Nije to samo tako .Nemojte se zavaravati.Malo je lakše na digitalnim ,ali treba imati specijalne sofvere za to i skoro je nemoguće sakriti od pregleda na servisi ,da se neustanovi provala u softver.Govorim više o autima.
Ovi mehanički se mogu presložiti ali se jako teško otvaraju a da se neoštete.Na nekim ide jako jednostavno preslagivanje.
 
Pa i mehanicki imaju uglavnom blombe na sebi pa cak i na sajli za obrtomer ima blomba... Lako se provali...
 
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,.. pogledajte 8. sliku . Ha,ha . Traktor možda nije loš , , ali možete gledati ali paliti nesmijete da se ne pokvari cifra. Ha-ha.

http://www.pik.ba/artikal/8642361/massey-ferguson-6170/


Ovo je traktor od mog poznanika,i budi siguran da nije vracan,dosta je radio u transportu pa su mu gume poderane,ali je traktor lijepo ocuvan,i uvezen je sa manjim nedostatkom kojeg je covjek otklonio,sinhron od druge brzine je bio otiso,sad je to rijeseno,prijatno sam se iznenadio kad ga covjek palio na minus 10 a akumulatorcici od nekih 50-tak ampera,na drugom verglanju je upalio.
 
Drugi kraj lanca se kači za osovinu prikolice i služi da traktor ne može da se propinje previše. Sapet kao krava.
 
U pravu ste za snimak sa vučenjem drva. Sad sam pogledao inače ovakve preskačem. Bio sam odgovorio pogledavši sliku.
 
U ovakvim situacijama( gde se ovi šlepaju) sajla ili lanac se zakači za prikolicu a za prednji kraj traktora se zakači drugi lanac kroz koji se provuče ovaj vučni, ujedno pritiska prednji kraj zemlji gde i prednja vuča dolazi do izražaja a i neće da se propinje i da baca prednji kraj levo desno, znači ide kuda ga sajla vuče.
 
Ovo im jeli dodje nesto kao predsjetvena priprema,.. ili su toliko bezposleni da imaju vremena da snimaju ovakve gluposti,tacno su naopak narod
 
Nazad
Vrh