Nikad ovako !

cist idiot,jadan traktor samo toliko mogu da kazem....
 
Dobre lamele u ovih Rumuna. Ja kad bih na Zetoru tuliko držao na kvačilu ,morao bih izaći iz kabine .Jednostavno ako nepaziš brzo se oseti.
 
Ja za cigaru nisam htio nista da pisem da se ne uvrijede clanovi koji konzumiraju duhan,ali ovaj je bas onako krkansko-smotanski drzi u ustima.
 
Kad pukne taj lancic ode on nizbrdo nazad.!!!!! A i tockove na toj prikolici su mogli jos jedno 2m unazad da postave!!!! Zato se i propinje traktor toliko!!
 
Jeste rumunac zver od traktora,konkretno mislim na 445,moze se reci neunistiv(ovi stari tipovi sa fiat motorom) ali ovako muciti masinu nikad ne bi ni probao.
 
Postavicu jedno mozda glupo pitanje ali enznam jer se ne bavim time.... Kako vrate radne casove unazad?? Da li treba da rasture komplet brojac ili sta ???? :sta:
 
Postavicu jedno mozda glupo pitanje ali enznam jer se ne bavim time.... Kako vrate radne casove unazad?? Da li treba da rasture komplet brojac ili sta ???? :sta:

najlakse je na traktorima koji imaju prednju hidrauliku,zakace spremac napred i voze u rikverc i tako vracaju sate bez skidanja brojaca...............:haha:
 
@Cira92 brate nije mu covek vratio sate sta pricas, pa to se slucajno potrefilo... :haha: E pa ima ovih bisera cudo jedno... Video sam na starijim autima da vracaju satove tako sto skinu kilometar sajlu prikljuce na busilicu i vrte u kontra smeru...
 
najlakse je na traktorima koji imaju prednju hidrauliku,zakace spremac napred i voze u rikverc i tako vracaju sate bez skidanja brojaca...............:haha:

Znaci ti si iskusan u tom poslu!!!!! ::jako_besan:::zli: To ti uzmi i vrati tako sate na tvojim traktorima... :haha:

- - - - - - - - - -

@Cira92 brate nije mu covek vratio sate sta pricas, pa to se slucajno potrefilo... :haha: E pa ima ovih bisera cudo jedno... Video sam na starijim autima da vracaju satove tako sto skinu kilometar sajlu prikljuce na busilicu i vrte u kontra smeru...

Neznam dal moze da se vrti u kontra smeru sa busilicom mozda brojcanik nemzoe kontra da vrti... :sta:
 
ma rastiviš sat i presložiš brojčanik ponovo
bušilicom bi trebalo nekoliko dana da vrtiš :haha:
 
Nazad
Vrh