Nikad ovako !

Ovde kod nas nesmes da mrdnes... Odmah dodje policija i pocne da pise kazne!!!!
 
I onda predstavnici nase vlasti kazu "ne treba dati Srpskom seljaku vise nista,vidi-vecina voze Belaruse,znaci ima se,sta vise hoce" a gle Poljaka i njihovog arsenala...i ovde se vidi koliko smo mali,nezasticeni,i omalovazeni...a kazu spremno cekamo Evropsku uniju i sve sto ona (od)donosi...
 
Evo jos jednog primera kako se Poljoprivrednici obracunavaju sa bankama.


1460055_567804733295493_691197266_n.jpg
 
Niko nije dobio nikakvu kaznu ni iz tvog ni iz mog kraja.Policija je naravno tu,zbog mogucih incidenata a ne zbog kazni.

Bogami mi smo išli kod sudije za prekršaje, i to svi redom kako sam čuo.Milicija popisala sve traktore što su blokirali put/most kod Novog Bečeja i stigao poziv za sud nakon par meseci.To što sam napisao se odnosi na proteste od maja meseca pre dve godine mislim.
 
Bogami mi smo išli kod sudije za prekršaje, i to svi redom kako sam čuo.Milicija popisala sve traktore što su blokirali put/most kod Novog Bečeja i stigao poziv za sud nakon par meseci.
Neznam za vas,ja sam napisao u postu za kog znam da nije.
Isli ste jer neko ko je trebao da zavrsi taj deo posla nije to uradio.Protestna voznja MORA da se prijavi i tad nema problema.
 
Niko nije dobio nikakvu kaznu ni iz tvog ni iz mog kraja.Policija je naravno tu,zbog mogucih incidenata a ne zbog kazni.

Imamo i mi iskustva sa blokadama tako da nisam napisao napamet.... Posle toga mi nepada napamet... Da me kazne kozu mi skinu a znam da se protiv mangupa nista nemoze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Možda i nije čim je izašao da slika a možda je traktor išao sam ali mu auto pilot otkazao pa uleteo u kanal. :haha:
 
Ufff samo se nadam da je vozac dobro!!!!! Nedaj boze nikom ovo ma ni najvecem neprijatelju!!!!!
 
Nazad
Vrh