Nikad ovako !

Upravu si sad vidim na trecoj slici te poluosovine nisu imale ni kap ulja!!!! Pogledaj kako je suvo kuciste...
Ali ima raznih... Recimo moj komsija kad mu merac ne stize do ulja kaze da je to "fabricka greska" previse kratak merac pa zato ne stize do ulja... :haha::haha: A nikako da mu padne napamet da treba dosipati jos ulja... On bi produzio merac.. :sta:

- - - - - - - - - -

A kad mu pomenes neki nov deo ili novo ulje izbacio bi te na ulicu... :osmeh:
 
Nevredi sa takvima diskutovati!!!! Po nekad se samo dzaba iznerviram a neretko i isporckam sa tom osobom!!!!!! Isto tako ima jedan koji u Vladimirca sipa godinama preradjeno ulje,sad kad je zakovao motor ispred prodavnice grdi na sav glas!!!! Nevalja konstruktor nevalaj ovo nevalja ono... A smola se na krater uhvatila 2 prsta!!!! Uzima ispusteno ulje po selu pa to toci kuci kod njega utraktor.... Samo enrazumem zasto je kod nekih traktor na jednom mestu posle poslednjeg mesta... I njemu se ne posvecuje nikakva paznja i znacaj,a ulaganja u njega gotovo i da nema.. Zar se sa tom masinom tako treba ophoditi,koja donosi hleb i novac u kucu.. Takve nikad necu da razumem!!!! :sta:
 
Ovo ne razumem! Dali je ovo nesto specijalno pripremljeno za za neki usev bilo pa ima ovoliko vode ili je takav teren, a i opet kako ovakva zemlja pored ovoliko vode

[video=youtube_share;jZTcC3UvxTw]http://youtu.be/jZTcC3UvxTw[/video]
E, a posle kukaju kako nemogu ni sa velikim traktorima, a sa dva pluga da oru,pa kako ce da ore kad ga na kaljavo ugazi ugazi **greška li ga....da je dobro orati na kaljavo svi bi orali.....Ali uvek ima pametnih....
 
Nikad nisam bio u prilici da vidim (uzivo) da neki traktor nemoze da se izvuce pomocu drugog traktora nego mora bager... Ali izgleda se to desava itekako... Mada kod mene u atar u zadnje vreme nemas ni gde da isprlajs traktor a kamoli da se zaglavis... :haha:

- - - - - - - - - -

A ne bi bilo fer da nevidimo izvlacenje... :osmeh:

 
Svaka cast coveku al ga zakovao... Kako li se nije zaglavio jos na pocetku,nego stao ovde u najgorem mestu.. :haha:
 
Pre nego što počnem da osuđujem, ja bih se prvo zapitao zašto on sa takvim njivama , ima takav traktor, a mi sa lepim prvoklasnim njivama zapeli za IMT i belorusa. Kad vidim one holanđane kakve mašine cepaju , a u kakvim uslovima rade , jer imaju njive ispod nivoa mora, onda kanda mi nešto ne radimo dobro.....
 
Nazad
Vrh