Nikad ovako !

Odnio sam kod majstora (bravara,strugara , tehničara,svemirskog inžinjera,...šta god treba) , kome nije ništa popustilo dosad što mi je radio. Vjerovatno ćemo raditi cijelu osovinu , ima dobrih materijala kod njega od poluosovina , nekih vratila sa konusnim zupčanicima ko zna od čega .. Inače fi je 72mm dužine 40-50cm sa dva konusno valjkasta ležaja na početku i na sredini osovine . Zanimljivo je da mi je taj majstor predložio čak neku šuplju osovinu za koju kaže da će sigurno izdržati zadatak i da ima nekih prednosti u vezi valjda zamora materijala,bla,bla..
Ma nebrinem se mnogo , nije frka , oranje je skoro završeno a i šta ako opet pukne nije ni komplikovano zamijeniti , niti može nešto polomiti ko naprimer neke osovine na traktoru i sl.
 
Da je alkohol posle svega sto je uradio, morao bi biti toliko pijan, da ne bi mogao na nogama stajati
 
Možda nije za ovu temu ali ne znam gde da napišem. Jutros kad sam išao na posao izmedju Gložana i Begeča je neko od proizvodjača mrkve dozvolio da mu prikolica Kikinda prenoći na njivi pored puta. Imaće šta da vidi kad dodje, skinuta su sva 4 točka i prikolica je ostala ne na klocnama nego na glavčinama.
 
Ovo ne razumem! Dali je ovo nesto specijalno pripremljeno za za neki usev bilo pa ima ovoliko vode ili je takav teren, a i opet kako ovakva zemlja pored ovoliko vode

[video=youtube_share;jZTcC3UvxTw]http://youtu.be/jZTcC3UvxTw[/video]
 
Madjarska posla....

p020410_13.13_200530.jpg



p020410_13.13_01_200632.jpg


- - - - - - - - - -

Sasa_pix813__800_x_600__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Ovo na prvoj slici mi vise lici da ga puko neki auto... Ali moguce i da nesto drugo.. A ove okrunjene poluosovine su mi opasno poznate.. :osmeh:
 
Nazad
Vrh