Nikad ovako !

Okrim ne moze da se vidi moze samo koje sa njim prijatelj,verujem da je bilo strasno imao sam situaciju da vidim kada gore 1500bala deteline i stala sa 20-tak goveda unutra na + 40 napolju nedaj Boze nikom.
 
Ovo je prava susa ili je u pitanju nesto drugo.
148423478427526826484216.jpg
 
Todora samo neko upalio. Pre neki dan u selu covek izadje napolje, cuo pse da laju kad ima sta da vidi. U ambaru, cardaku, za kukuruz, nabijena flasa nafte izmedju letava i tinja. Neko zabio i upalio, kao fitilj. Poceli malo stubovi da se vataju. Ambar pola kukuruza pola tuluza. Da se uhvatilo ode sve u majcinu.
sta su ljudi u srbiji...
 
Prije par dana, grupa iz sela orala neku parcelu koja nikad nije orana. Stvarno i bukvalno nikad. Oralo je 7 traktora i jedan od njih sa nekim Massey Ferguson traktorom (taj nije iz mog sela i ne poznajem ga) se kur*io kako može da prodje nekud gdje ni pješke ne može da se prodje. Pod velikim gasom je upao u neku jarugu, uspio da ispadne nazad iz kabine koja srećom nije zatvorena otpozadi, traktor se prevrnuo tri puta i ponovo pao na točkove te krenuo da hvata zalet nizbrdo. Vozač (taj što je ispao iz kabine) je uspio da ga stigne, skoči u kabinu (koja inače nema ni vrata) i tom prilikom ga prevrne još jednom dok se traktor konačno nije zaustavio, sa sve vozačem u kabini. Nekim čudom, vozač nije ništa slomio samo je dobro ugruvan, kabina je sve prilično zgnječena a traktor je pretrpio osrednju štetu, valjda je iskrivio felge i izgubio je svo gorivo i limarija je rasturena. Inače, tom liku je to bio jubilarni osmi put da se prevrće sa traktorom.
 
Prije par dana, grupa iz sela orala neku parcelu koja nikad nije orana. Stvarno i bukvalno nikad. Oralo je 7 traktora i jedan od njih sa nekim Massey Ferguson traktorom (taj nije iz mog sela i ne poznajem ga) se kur*io kako može da prodje nekud gdje ni pješke ne može da se prodje. Pod velikim gasom je upao u neku jarugu, uspio da ispadne nazad iz kabine koja srećom nije zatvorena otpozadi, traktor se prevrnuo tri puta i ponovo pao na točkove te krenuo da hvata zalet nizbrdo. Vozač (taj što je ispao iz kabine) je uspio da ga stigne, skoči u kabinu (koja inače nema ni vrata) i tom prilikom ga prevrne još jednom dok se traktor konačno nije zaustavio, sa sve vozačem u kabini. Nekim čudom, vozač nije ništa slomio samo je dobro ugruvan, kabina je sve prilično zgnječena a traktor je pretrpio osrednju štetu, valjda je iskrivio felge i izgubio je svo gorivo i limarija je rasturena. Inače, tom liku je to bio jubilarni osmi put da se prevrće sa traktorom.

On ko macka, ima jos jedan kredit...
 
Dama je moglo biti malo veći kavaljer .Čovek obali dlan zbog nje a ona bega u auto.
 
Moram sam sebe da stavim u rubriku nikad ovako . Učlanio sam se juče u klub onih koji su slomili glavnu okretnu osovinu na plugu obrtaču . Regent 3 brazde obrtač , jest star i izradjen al vidi se da je pukla 100% nazdravo . Dal je bilo do zamora materijala , ipak bi reko da nije . Ovih dana sam pomalo završavao oranje uglavnom uzglavnice i ćoškovi . Na jednoj njivi smo ostavilo jedan prolaz neuzoran da mogu izvući stablo topole koje je bilo dole u starači kako mi zovemo . Ogromna je topola bila ako nema 4-5 kubika i ja neslušam starije pa ni svog oca nego sam kačio stablo za kraj pluga i izvlačio iz kanala . Znači ko da sam drogiran , kasnije u drugoj njivi izoravam uzglavnice i tu do kuće mi bila tanjirača drava vučena ostavljena . Aj da je sklonim i opet da ne prekopčavam lanac i povuci tanjiraču 100m dalje . Čim sam zaoro u doduše nenormalno tešku zemlju na uzglavnici , pa još ga saranim do vola nakon 50m puče ko ledenica , još iskrivi kačenje cilindra . Nisam sliko možda ću sutra.
Uglavnom , opet bi mogo reći nevalja materijal , al izgleda da nije tako . Škola se plaća.
 
Nazad
Vrh