Nikad ovako !

kad se najmanje nadas strefi te nesto...ja proletos jedva zivu glavu izvukao,zaspao za volanom i prosao na crveno i docekao me tramvaj u moju stranu bas u vrata,i poceo da me lomi sa onim sto se kace ,ona budza...Sreca nisam bio vezan pa prilikom udara i guranja kad je auto udario o ono izdignuto na trotoaru ja preletim od inercije na suvozacevo mesto,inace bi mi stomak i noge sve zgnjecio.Tu nije kraj baci me na banderu i pocne guzvati...Meni ni dlaka sa glave fala bogu
 
kao na filmu,tramvaj je jos iskocio iz sina,bio je neko vreme red tramvaja od bajlonijeve pijace pa sve do kalemegdana.Dok ga nisu osposobili.
 
kad se najmanje nadas strefi te nesto...ja proletos jedva zivu glavu izvukao,zaspao za volanom i prosao na crveno i docekao me tramvaj u moju stranu bas u vrata,i poceo da me lomi sa onim sto se kace ,ona budza...Sreca nisam bio vezan pa prilikom udara i guranja kad je auto udario o ono izdignuto na trotoaru ja preletim od inercije na suvozacevo mesto,inace bi mi stomak i noge sve zgnjecio.Tu nije kraj baci me na banderu i pocne guzvati...Meni ni dlaka sa glave fala bogu
slobo dal nisi bio u samuraju :osmeh:
 
1453544_574775975931702_890459018_n.jpg
 
Najezio sam se kada sam video koliko je sve sablasno kod tog coveka pre 2 meseca kad sam isao da vidim neki traktor sa kumom kod njega. Sad mi je jasno i zasto je to tako.
 
Najezio sam se kada sam video koliko je sve sablasno kod tog coveka pre 2 meseca kad sam isao da vidim neki traktor sa kumom kod njega. Sad mi je jasno i zasto je to tako.
bas tako,od onda je Jon izgubio volju za sve,i dalje hoce da pomogne ljudima oko kupovine masina svojim preporukama ali takvih ljudi je sve manje i gase se i venu u ovom ludom vremenu...
 
Samo vlasnik zna sta je sve tu bilo za zamenu posle ovog defekta.... Tu su nastradale gomila remenica 100%..
 
Da. Na 533 se to desilo mom stricu kada je tek poceo da radi sa njim 70ih godina. Orao je parcelu od 21kj sa 533 i OLT 1x14 coli plugom. Terao da zavrsi parcelu i forsirao ga, kaze da se aspuh skroz bio usijao. Ne bi ni primetio, nego noc ga uhvatila i video da svetli auspuh :haha:
 
Nazad
Vrh