Nikad ovako !

Evo nesto bas za ovu temu.. Sta sve nece da se sete pa ovo je stvarno vrhunac!!! Moglo je lako da se desi da neko bude povredjen!!!


Stvarno "Nikad ovako".
 
Poznajem coveka koji je pre dvadesetak godina tako upalio motor posle generalne opravke i nije dobro pritegao zamajac, rezultat-zamajac u nogu i trebalo mu je dugo vremena da oporavi nogu jer malo falilo da je iseku
 
I ovaj sa snimka sto bezi kad prolece zamajac malo mu je falilo da zavrsi u gipsu... Stvarno neznamm zasto vole d ase igraju sa tim stvarima...

Pitam se dal su pronasli zamajac vise ode niz put... :haha:
 
Kod nas u opstini covek je poginuo od zamajca, traktor je dobio nenormalan gas i kada je vlasnik prisao da ga nekako ugasi, zamajac je izleteo kroz zvono i usmrtio ga.
 
Meni je pre 20 god. iskočio obruč iz felne prlikom montiranja.Srećom pa je bilo samo oko 1,5 bari i slomio mi je 2 rebra a u nosu i kost i hrskavicu toliko jako da su mi morali staviti 4 šava. :
 
Poslednja izmena:
Meni je pre 20 god. iskočio obruč iz felne prlikom montiranja.Srećom pa je bilo samo oko 1,5 bari i slomio mi je 2 rebra a u nosu i kost i hrskavicu toliko jako da su mi morali staviti 4 šava. :
Felne koje imaju obruc-prilikom duvanja se OBAVEZNO moraju obezbediti,tako sto se zaglave pajseri ili nesto slicno u felnu kroz one otvore na njima.Svasta moze da se desi ukoliko dodje do izletanja obruca.A do izletanja dolazi zato sto se obruc ne namesti dobro,tj.,ne legne dobro u falc na felni.Bez obzira,nikad ne treba biti siguran da je dobro legao,nego u svakom slucaju obezbediti
 
Dal je moguce dragane da zamajac izleti kroz zvono i ubije coveka... Skoro neverovatno... da li mozda znas koj traktor je bio upitanju?? I obric na felni je jako opasan jednom prilikom je izleteo ja sam bio nedaleko od tog majstora sto je namestao sva sreca pa se nista nije desilo....
 
Jeste dragan je u pravu čovek najpošteniji cigan(BATA) kojeg sam upoznao u životu je iz Nikolinaca na glavnom putu za Uljmu, moja kabina od GANGADIRA-Rakovice je kod njega kupljena i neposredno posle toga ga je traktor usmrtio koliko znam u pitanju je bio mali torpedo. Ma ne samo zamajac svega je bilo po garaži, nedao bog nikom pa ni najvećem zlotvoru nebih to poželeo.
 
Boze ljudi dal je moguce tako nesto strasno da se desi... Da izleti zamajac kroz zvono i jos ubije coveka... Stvarno nebaj boze ni najvecem zlotvoru...
 
To znaci da je morao da otkine radilicu ili srafove da bi izleteo... jezivo koja je to sila!!!
 
Mislim da se to kod Jona u Nikolincima desilo posle remonta PVP ili su sami nesto cackali oko PVP.
 
Nazad
Vrh