Nikad ovako !

znaci vrh brate:osmeh:, ako da bog za par godina cu probati ovo, naravno da zaradim za ovakav motor....juuuuuuhuuuu 300 na sat :)
Možda je malo.Bolje ovakvo nešto ,pa kad izadješ na cestu i sretneš AMG da ga oladiš.Zanimljivo mi je kod ovog testa koliku silu konja lanac prenese .Jeste da se predkraj snimka vidi koliko se razvuče kad mu doda onaj sprej.
 
U kombinaciji sa alkoholom i još nekim opijatima sve može. Još samo neke daske sa strane i eto MIG-a , za nebesa.
 
A ja se plasim i najmanjeg brega kad idem kombajnom... :haha: A vidite ovog...



- - - - - - - - - -

Obavezno pogledajte sve njegove snimke... Za ovo stvarno tereba imati petlju a i .... :osmeh:


 
čini mi se da je i ovakav način pripremanja silaže za ovu temu, prosudite sami

8p2n.jpg

0cj6.jpg

04bg.jpg

ru6z.jpg

meni to sve čudno izgleda, okolo su samo rol bale, još se ni jedan traktor nije prevrnuo a i gomila još nije počela da se razilazi....
 

Kako se ovako otkine rame il proklize na kroneru, i jos dvoje male djece na prikolici i dok jos silira......


Ovo je najgori debilizam koji postoji! Kod mene u selu tako dete poginulo kad je palo sa traktora. Vozilo se na krilu i trenutak nepaznje - ode pod zadnji tocak i prikolicu. Ako covek planira da luduje neka luduje sam pa nije steta ako pogine jer ce cistokrvna budala a ne i deca ni kriva ni duzna da ginu.
 
Sinoć gadan prizor na novosadskom putu prema Zrenjaninu. Vraćao se kući oko pola 8 busom i mislim da je kod puta za Aradac auto udario u traktor sa beračem koji se uključivao na novosadski put. Traktor presečen na pola, prednji kraj je produžio malo, a kabina sa zadnjim točkovima prevrnuta. Ne znam šta je bilo sa vozačima ali taman je dolazila policija i hitna pomoć
 
njega treba malo prevaspitati.!!!!!!!!!!!! nadam se da nikada u zivotu necu naici na takvu budalu jer bi bilo gadno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!::samo bes::::samo bes::
 
Овам у њу холадну изгледа да фали која даска у глави....хоће он да искористи максимално обртач плуг....уместо да је орао од горе на доле, па у рикверц, пустиш да гравитација ради своје, јок море, он ради то на тежи начин...
 
Nazad
Vrh