Nikad ovako !

Koj je to lik!!!! A da je stao samo bi zakrpio gumu i teraj dalje a ovako ce morati da kupi drugu spoljnu gumu!!!
 
... suma je nesto slicno ratnom stanju u glavi, opasan posao, borba za zivot, malo paradoksalno ali u tom trenutku sam zivot u coveku trazi borbu, zato se i preteruje, plus radi adrenalin... uglavnom propinjanje ima smisla ako se zadesi da na jednom delu puta zafali vucne sile, inace ceo kilometar drndati traktor nema nikakvog smisla, ja sam manje vise odrastao u sumi i ako se radi iole ozbiljan posao tu nema vremena za egzibicije, nego se kaci koliko stvarno moze a ne koliko bi hteli.

Da dodam - http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2013&mm=08&dd=28&nav_id=747327
 
Ima i drugo: Covek zakupi sumu i da traktor i motorku, placa neke troskove, a anadje ovako mlade momke koji ce da rade, dok on uy hladovini pije pivo i nije mu bitno dali ce nesto da se polomi ili ce neko da pogine, a oni mladi i napaljeni pa samo da teraju.
Barem kod mene ima takvih sluicajeva.
 
::sramota::::sramota::::sramota::
saobracajna-nesreca-kakvu-nikad-niste-videli.gif
 
Jedan covek mu je zapalio.......pre toga mu je pozajmio 200evra, i kad mu ovaj trazio da mu vrati oni se posvadjaju i taj kome je pozajmio pare zapali mu šupu......strašno
 
Nazad
Vrh