Nikad ovako !

Jednom sam pozajmio motor i vratio mi ga u traktorsku korpu... I pozajmio jos jedanput jednom prikolicu i tanjiracu i slicno sam prosao i od tad sam rekao ma ne pozajmljujem vise nikom!!!! Da me otac moli da dam nekom nesto ne bi pristao.... Jednostavno ne cuvaju ljudi tudje i to ti je.. To vazi bar za moje selo!!!
 
U mom kraju lik pozajmio od komsije plasticno bure da skupi sljive u njega za rakiju, i posle nekog vremena vratio ga polomljenog sa rupom pri vrhu ... i neoprano :haha: .
 
ja pozajmio prikolicu vracena mi sa iskrivljenim sandukom nije povadio klinove kad je kipovao
 
Ja jesenas pozajmio tarup 4 reda jos mi ga nisu vratili zvao ih danas kaze doterace ga ako ne danas sutra ce.Cim ga vrate ice taj u oglase dosta se kurvao po selu.Isto tako pozajmim komsiji tesku drljacu ima IMT5100 ali sem pluga nema nista drugo od prikljucaka kad mi je vratio dobro se nisam slogirao lik okretao u njivi spustenu i jos zapeo negde u medjnik i svu je pokidao i pokrivio i jos mi ladno kaze jebiga gvozdje je to cim radi mora da se i kvari::samo bes::
 
ja vise nedajem nista dao fergusona i prikolicu proslog leta vracen mi bez jedne prednje felne
 
Sto mu nisi pokrivio jednu gvozdenu cev od pola cola po ledjima.......... gvozdje je to cim radi mora da se i krivi...........
U tom momentu sam bio zaprepascen pa nisam mogao da dodjem sebi posle mi je ponovo trazio ali sam mu onda odrzao lekciju i vise nije dolazio ista da mi trazi!
 
Ma nedajem nikom nita bre vise... Ja sam molio sve te da mi pozajme vucnu tanjiracu i niko nije hteo.. E sad kad dodju kod mene i mole za nesto drugo samo ih fino vratim natrag!!!! Svoje nedaju a tudje bi da lome....
 
Što se toga tiče nema šta više moje mašine da traže kod drugog. Isto smo prošli kao i vi, daj par puta oni unište i vrate i prave se ludi ili još gore drži stvar sjebanu kod sebe kući i ja za to tek saznam kad meni zatreba mašina pa odem sam po nju i vidim je raskidanu. Uvek smo još iz svog džepa plaćali te opravke niko se od tih što "čuvaju mašine" nije za džep uhvatio. E više toga nema, kad nešto zatreba, nema problema ja ću ti to odraditi, ti ćeš meni nešto drugo i kvit
 
JA se stvarno izvinjavam i necu ponovo da pokrecem prepirku... Sto se tice ovog lika na prvom snimku sa Rakovicom i balvanima.... Kako neko moze da kaze da se njemu ne isplati da ide sa jednim balvanom nego mu se vise isplati da tako kida traktor!!! Ja toga nikad necu razumeti jer je i taj verovatno isti kao i taj sa snimka.... :sta:
 
ovi sto rade ovako u sumama sa traktorima uvek previse kace ili tovare, znaci zakace i na 539 da se propinje i isto tako zakace previse na traktor od 100 konja da se propinje, znaci koji god traktor da im das oni ce mu kaciti previse
 
Ma svsakog ko krene traktorisim putom po blatu nebitno da li vuce drva ili djubre treba po nosu odmah bez obrazlozenja. Kod mene u selu pored moje njive zemljani put bio ravan kao asvalt dok " pametnjakovici " nisu pocel ida idu po blatu .Sad su kanali od zadnjih tockova skoro pola metra najvecem blatu bas pored moje njive sad ,a na jednom delu , malo dalje rupa skoro metar duboka taman na prolece moze da se napravi bazen. A sto je najgore idu po blatu budale bez ikakvog razloga. Primer, posle setve kukuruza kisa pala lezi voda po asvaltu pogledam u prolazu put koji vodi do moje njive a neka budala prosla, iskopala kanale po sred puta i na asvalt iznela jedno 50 kla blata. Sta je mogao da radi po tolikom blatu???
 
JA se stvarno izvinjavam i necu ponovo da pokrecem prepirku... Sto se tice ovog lika na prvom snimku sa Rakovicom i balvanima.... Kako neko moze da kaze da se njemu ne isplati da ide sa jednim balvanom nego mu se vise isplati da tako kida traktor!!! Ja toga nikad necu razumeti jer je i taj verovatno isti kao i taj sa snimka.... :sta:

Vidiš da njega boli uvo za sopstveni život, a kamo li za traktor. To su uglavnom nesvesni likovi, ti koji rade s drvima. Bar oni koje ja znam.
 
Nazad
Vrh