Nikad ovako !

1098007_314817125331183_2053814455_n.jpg


1146611_314817148664514_1513706106_n.jpg

Ovo se desi kada se popije koja vise
 
trenutno sam na odmoru u Grckoj a upravo su me drugari iz sela obavestili da je predsednik nase MZ inace predstavnik seljacke stranke uspeo uz pomoc Komunalne policije i Opstine da srusi jednu ogradu u selu koja je inace dimenzijama previse strcala. a i doticni gospodin je malko usao vwn svog poseda pa je i trotoar zaposeo,kanal ispred zatrpao bez postavljanja betonskih cevi. i pored mnogobrojnih opomena od strane MZ doticni gospodin nije se oglusavao jer je kucni prijatelj gospodina Dodika i saradnih iz ratnih dana tacnije receno ratni profiter. DECA KADA IDU U SKOLU MORALA SU ICI PUTEM JER TROTOARA VISE NIJE BILO COVEK NAPRAVIO PARKING ZA DVA AUDI Q7 I JOS KOJI MERCEDES. CIM SE VRNEM OBECAVAM SLIKE PA DA VIDITE TO CUDO
 
Angazovao je doticni gospodin sam dva ulta da ruse jer je imao rok do petka 12h inace opstina doterava bagere i rusi uz racun gospodinu za troskove rusenja 1.370.000,00dinara. Nemam nista protiv osoba druge vere i nacionalnosti ali ovaj gospodin inace rom toliko se uzdigao da je mogao pa jos malo da piski po nama u selu. Hteo sam vam samo reci da kada se neko udruzi kao mi u mom selu sve nepravde mogu da se razjebu. Pre kad dodik dolazi policija nam zatvori selo ko da obama stize. E sad kad zutaca nema a cika vule nevoli dodika on vise i nesvrce kod nas.
 
Imamo i mi nesto slicno u selu ...isto neki rom napravio je parking mesto ispred kuce i ogradio sve a kuca 3 sprata bog zna kolko kvadrata
A inace ovi ostali isto dobro zive... po ceo dan se setaju po selu i nista ne rade a zive bolje nego mi imaju sva moguca primanja i tu se nakupi po 20- 30 hiljada pa i vise.
Tako jedan od njix je radio kod mene pre nekoliko godina a prosle godine kad je cale isao do njega da ga pita hoce li da odradi nesto on kaze lepo neka hvala ja zivim odlicno imam oko 35-37 hiljada mesecno...dovidjenja
Ove godine taj isti je kupio opel astru
Eto ::lose::
 
Gadna situacija. Imali su srece da su ga izvukli po ovakvom blatu.

- - - - - - - - - -

Pogledaj koliki je posao kada se covek zaglavi u blatu, a ne onoliki kombajn. :haha:



 
Kod kombajna je najbolje na 1.47 kada onaj u čizmama predje preko prvog vagaša i taman upada u drugi a ono prekid kadra, a garan je zapliv;o.
 
Pa dobio si i kardan nazad sta fali... Znam da ti nije do sale ali sta je tu je... Valjda ce da ti nadoknade stetu??? :sta:
 
Nazad
Vrh