Nikad ovako !

http://youtu.be/aUvZYKV5z7w

I onda neko iz kolone otvori vrata da pljune ili baci pikavac...

- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qu5Hpt7ud_I

Ovi Rusi su isti kao mi. Isto tako i voze bezglavo kao mi i isto se tako bahato ponašaju u svakom trenutku. Kad ih gledam kako divljaju po putevima kao ibarsku magistralu da gledam.
Šta mislite kako bi reagovao neki naš bracika kad bi mu nekoliko klinaca prišlo i reklo: "Gospodine, da li ste svesni da ste se nepropisno parkirali?" i da mu zalepe to čudo na šoferku? Bilo bi i kod nas šopljavanja i potezanja pištolja.
 
Ccccc, a prije rata dok su vlast drzali crveni nije je htio niko, bila je otezavajuca okolnost biti seljak i imati zemlju, za zenidbu, posao u firmi i opstu prihvacenost u drustvu.I onda se sve u kratkom roku promijenilo....
 
sacuvaj boze,do skoro svi bezali sad bi svi da rade ,ima da se poubijamo.I treba opet da dodje komunizam i svima da nam oduzme samo da ostavi po 20 30ha i mir aovako svi poludeli!!!!!!!!!Muljaju na sve strane
 
Ziva istina jos im je samo to preostalo ,a sad im i to preotimaju i rade svakakve nakaradne mucke i prevare .
 
382254_412754248817738_1667231132_n.jpg
 
Ovako sam ja komsiju slepo da upali nije mu mogo upaliti ursuz ustvari tako ga pali od kad ga je ga kupio prije jedno 10 godina i umalo da me udari srecom pa sam gledao pa sam malo trzno traktor naprijed.
 
Mene jedanput skoro 560 opali u zadnji kraj kad sam ga pošlepao normalno majmun nabio pun gas.
 
Ovako izgledaju rupe kada se zaglavi kombajn Case 527:




Nadam se da ce mi vlasnik kombajna prebaciti slike da vidite kako je bilo kada je kombajn bio u tim rupama. Pokusali su da ga izvuku sa 4 traktora 110-170 KS i nisu uspeli. Sutra im je dosao u ispomoc jos jedan traktor od 175 KS i ULT i nekako su uspeli da ga izvuku posto su ispraznili bunker i otkacili heder...

A ovi momci nisu uspeli da izbegnu mlaku pa su zvali mene da ih izvucem. U zurbi nisam napravio vise slika!


Da dodam ja koju sliku kad se taj kombajn zaglavio
5.jpg
9.jpg
 
Nezgodno cupati ga od nazad, lako se deformise zadnji deo i posle nikad vise isti. Al muke su to, hleb sa 7 kora.
 
Nazad
Vrh