Nikad ovako !

To je nekada bilo ovde u CH . Tacnije 90tih , ali sad nema vise ovakvih domacinstva , ja sam slucajno naiso na ovog , a kad se naidje na ovakve oni nista ne prodaju samo kazu neka meni tu nista ne smeta. Ovaj pozvao mene jer ima 2 Jaguara na prodaju , a on kupio noviju generaciju 890 , a ovi sto prodaje su 690.
Kod takvog jednog sam bio ja u Davosu samo nije poljoprivrednik već automehaničar.Crklo mi štop svetlo i tamo me poslali čovek mi sredio duplo jeftinije nego u Srbiji:sta: čudio sam se !
A oko kuće ima 50 starih automobila i ko zna kakvih govana i ništa nije na prodaju ,ne smeta mu i neće da se otarasi.
 
Kad sam radio u fabriku za brusenja dijamanata . Doso je jedan svastaros da nam popravi neke masine i da izmisli novu neku masinu koja pravi dijamanske burgije. verovali ili ne doso je u pocepane cipele i pantalone veze sa konac. A sta taj zna , to redko ko moze znati. zadno ima 2-3 auta koja vrede nekoliko miliona. Naravno to su jako stari sutomobili i on ih je sam obnovio itd.
 
attachment.php
 
Viktore ,ne zanam kako ti tumačiš ali ja mislim da je Miroslav u pravu.
eto link u mom komentaru....skoro na kraju imas opis znacanja andrejinog krsta...ali pre prelaza na pruzi imas oznaku sa "ogradom"sto znaci da imas rampu ili polu-rampu...a oznaka sa llokomotivom ti znaci da nemas rampu.....andrejin krst ti oznacava da li imas jedan ili vise para pruge na prelazu...pa sada razmislite i ti i miroslav o znacenju nekih saobracajnih znakova....
 
oznacava mesto gde put prelazi preko zeleznicke pruge u nivou bez branika ili polu branika, sa 2 ili vise koloseka...
lokomotiva obelezava blizinu tog mesta a andrejin krst samo mesto...
 
Pa lepo pise: "Znak '' Andrejin krst ''
Oznacava mesto na kome put prelazi preko zeleznicke pruge u nivou bez branika ili polubranika sa dva ili vise koloseka ."
 
Nazad
Vrh