Nikad ovako !

Jbg. nije namerno.
uzaskodgaresnicetraktor.jpg
 

      • jedan drugar bi meni tako siguran ,, ,kao i ovih godina
        "Cekaj da prodje djurdjevdan videces...."
        da b imu ja rekao
        "
        • ide na 300
        • nema ih
        • ja vido i 60 e sada vi gledate 300
        • hoce da jede prasetinu a po ceni da bude jeftinijije od salame podriguse ee nece da moze ha ha a Tadic mu odgovara .. dzukac otisao sa sela u grad , misli uhvatio boga za ...
 
Nikad se nezna kako ce da prodje, prosle godine ja zagrcem suncokret a lik pored mene baca djubrivo i kultivira isto za setvu suncokreta. Moj suncokret je posle sredio grad, a njegov je prosao skoro neostecen jer je bio mali, sa malo mase. Kasnije kad sam ga pratio video sam da je imao vizuelno najbolje glave od svih suncokreta te godine, jedino neznam kad je stigao da ga pokosi .
Sudbina je to, ne igra po pravilima.
 
To je jedna velika nemarnost.Ima i u mom kraju takve osobe, oni se uopste ne sekiraju nizasta.
 
Pre dva dana sam obilazio kukuruze, i u jednoj dosta prometnoj leniji zatekao sledeću sliku:



Iako nemam razumevanja za istresanje šuta na leniju, pogotovo sa velikim betonskim komadima (da ne kažem gromadama) iz kojih čak vire krajevi armature idealni za bušenje guma, ponadao sam se da će onaj koji je to napravio doći, poravnati ovo i dodatno nasuti zemljom. Danas sam ponovo prolazio tim putem i ništa se nije promenilo, osim što je izgaženo žito pored gomile, jer ljudi nekuda moraju proći.

Ovim potezom je onemogućeno naoravanje lenije radi sprečavanja zadržavanja vode na samom putu (zbog same konfiguracije lenije sa mnogo brda i dolova), a siguran sam da niko neće rizikovati da polomi traktor vozeći preko ovih betonskih gromada, i ići će pored kroz njivu. ::lose:: ::jako_besan::
 
brate mili oni rusi bi i nakovanj pokvarili :haha:
Pre par godina na RTS-u isla je emisija o ruskim kolhozima koji su privatizovani.. Pa cu je prepricati..
Elem, pošto su dosta toga radili rucno i kada su privatizovani ljudi normalno nabavili kombajne za branje i onada radnici koji su brali rucno ostali bez posla.. I setili se rusi matica 30 il veca medju klipove ili na suncorkret i lomili kombajne da bi mogli rucno da beru.

dukej @ šteta sno tako nesto i nemate kome da prijavite a i ako prijavite slaba je vada da ce naci tog sto je to uradio.. Al zato divim vam se širini puta! Ja kombajnom nemogu da prodjem a da ne gazim po "ivici" njive..
http://poljoinfo.com/member.php?8-dukej
 
Poslednja izmena:
ovaj sto je bacio sut na putu u Vojvodini , tacno se vidi da je to uradio iz nekog inata. Ili je neko ko se taze naselio iz Srbije , i ne zna kako se u Vojvodini radi. Kod nas u Srbiji ovo sto ste sad videli to je normalna pojava . Da se sut iznosi na jako losim putevima. Ali jako je korekno od toga sto iznosi , da ga malo izravnja , da izdvaja metal itd. Evo na ovakve puteve mi iznosimo :


2qamgsh.jpg


I sipamo sut iskljucivo po rupama. Na ovoj fotki se ne vide rupe , ali je to taj tip puta.
 
Pre dva dana sam obilazio kukuruze, i u jednoj dosta prometnoj leniji zatekao sledeću sliku:



Iako nemam razumevanja za istresanje šuta na leniju, pogotovo sa velikim betonskim komadima (da ne kažem gromadama) iz kojih čak vire krajevi armature idealni za bušenje guma, ponadao sam se da će onaj koji je to napravio doći, poravnati ovo i dodatno nasuti zemljom. Danas sam ponovo prolazio tim putem i ništa se nije promenilo, osim što je izgaženo žito pored gomile, jer ljudi nekuda moraju proći.

Ovim potezom je onemogućeno naoravanje lenije radi sprečavanja zadržavanja vode na samom putu (zbog same konfiguracije lenije sa mnogo brda i dolova), a siguran sam da niko neće rizikovati da polomi traktor vozeći preko ovih betonskih gromada, i ići će pored kroz njivu. ::lose:: ::jako_besan::

Bolje da nisam video ove slike samo sam pop.....o.Kakva je to STOKA belosvetska-bezrepa uradila.Svasta sam vidjao ali ovo je sedam zla i naopako.Treba mu je...i
mater,da ima nekih rupa ili daje razvukao taj sut-betone(ostatke rusevina)
Trebate vrsiti pritisak na poljo cuvarsku sluzbu-za cega primaju platu(da bi pojedini zajebavali ljude sto nisu ovce doneli na ispasu kamijonom,nego doterali..).
Neka oni preko svojih opstinskih javnih sluzbi pronadju pocinitelja.....nemogu vise da se nerviram-zdravo.
 
Nazad
Vrh