Nikad ovako !

Pitao sam ga za njega , kaze da nece . A verujem da mu lezi u tu rupu vise od 10god.
 
Ispred dvorista imao je najmanje 10 aota bez tablica , a ima i autobus poluzakopan u zemlju , u autobusu kao da postoje trazovi zivota , a iznad autobusa sagradio neku supu. :haha: Kucu mozete videti , a na 3ci sprat ima neku slamu , to se vidi kroz proror. I to nema na svim prozorima istu slamu , ima bala po epohama , kako su se prese razvijale , pocinje sa mekim balama , a na zadnjem prozoru se vide okrugle bale. :haha:
 
Vidio sam par takvih domaćinstava kada sam bio u Njemačkoj prije par godina, dosta sam se šetao po selima, upoznavao ljude, pričao sa njima, gledao kako oni rade i tako. Ista situacija kao na ovim slikama, ljudio decenijama nagomilavaju sve moguće i nemoguće po dvorištu, oko kuće, u njivama i po medjama...ja se pogubio kada sam vidio kakve odlične mašine praktično bace negdje u medju i to stoji tu i trune jer su kupili nešto modernije i bolje. Moja presa za sijeno, tri pluga, freza, drljača, sijačica za pšenicu, rotaciona kosa za travu i još koješta, sve potiče sa imanja kao što je ovo tvoje sa slika. Švabe (neki, ne svi) to prodaju budzašto, samo da ga se riješe.
 
To je nekada bilo ovde u CH . Tacnije 90tih , ali sad nema vise ovakvih domacinstva , ja sam slucajno naiso na ovog , a kad se naidje na ovakve oni nista ne prodaju samo kazu neka meni tu nista ne smeta. Ovaj pozvao mene jer ima 2 Jaguara na prodaju , a on kupio noviju generaciju 890 , a ovi sto prodaje su 690.
 
jos uvek u pogonu dzip VILIS iz 1931. godine
kad je plin jeftiniji od nafte!...
b85z45.jpg

valja ...
m7e3bk.jpg
 
Nista vise ovaj dzip ne vredi od cene na kilo . I ja sam verovao u takve price, pre nego sto sam doso u CH. Ovde ima starih i skupih auta ,ali ti auti su kao da su juce izasli iz fabrike.
 
Nazad
Vrh