Nikad ovako !

Ja sam 2000g zaglavio labudicu sa bagerom rd 1000 u BG kod genexa to je najnizi nadvoznjak na auto putu ,ali nije bilo toliko opasno nisam isao brzo tako da smo izduvali gume i prosao sam , od tada kad god sam vozio neku radnu masinu iza kabine je bio drzac na kom je stojala plasticna cev koja se uvek nivelisala sa najvisljom tackom masine kad udari cev znaci nema prolaza.
 
Ja sam 2000g zaglavio labudicu sa bagerom rd 1000 u BG kod genexa to je najnizi nadvoznjak na auto putu ,ali nije bilo toliko opasno nisam isao brzo tako da smo izduvali gume i prosao sam
Mislim da je i ovo što sam ranije napisao bilo na tom mestu, samo ovi majstori nisu išli polako :haha:.
Mene više zanima kako je prošao kamiondžija kada je lupio u nadvožnjak, verovatno ga je maaalko cimnulo :haha:.
 
Šta je pjesnik htio da kaže?


Mislim da ni on cak ne zna. Verujem da je blokirao kocnicom desni tocak pa je levi proklizao. Jer ne vidim razlog zasto ne bi ukljucio prednju vucu ili blokadu zadnjeg diferencijala ukoliko zaista gura neki preveliki teret mada na videu sa moze videti da je prednji kraj prikolice prazan.
 
Mislim da prednju vucu nije ni koristio jer je zadnji desni tocak krenuo za deo sekunde pre prednjih. Mozda i gresim? :sta: Sam proceni.
 
Nakon nad čovečanskih napora i vrhunske snalažljivosti ,na samo njemu svojstven način,čovek je izgulio...
 
Poslednja izmena:
Mislim da ni on cak ne zna. Verujem da je blokirao kocnicom desni tocak pa je levi proklizao. Jer ne vidim razlog zasto ne bi ukljucio prednju vucu ili blokadu zadnjeg diferencijala ukoliko zaista gura neki preveliki teret mada na videu sa moze videti da je prednji kraj prikolice prazan.

Ma ovo je zajebancija, vidis da se smeje i drzi ga na kocnici, a kad pusti kocnicu on iz mesta krene sa sva cetiri tocka...
 
ru5yjk.jpg
Kod mog komšije nažalost sva mehanizacija napolju. 4 traktora kombajn dve prikolice isvi ostali priključci.
 
image139.jpg
image143.jpg



Drug natovario 1500 kg djubriva samo na prednju stranu i posao da okrenu u bastu i evo kako je zavrsio :D
 
Nazad
Vrh