Nikad ovako !

to je tubeles guma pa imaju problem da je zalepe za felgu,ubacuje se benzin ili slicno nesto sto moze da izazove detonaciju
Letos sam u Rumi kupio tubeles gumu za cisternu 18*22,5 ljudi su montirali sa tim pneumatskim topom divota jedna, lako i brzo. Naduvana na 7 bara inače na kamionima se duva na 9.


www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Bilo je pitanje vremena. Nažalost, njegova ideja nije nimalo nova niti originalna. Davno sam gledao naučno-fantastični film u kojem se, u jednoj sceni, prikazuje uzgajanje svinja u kavezima a svinje nemaju noge dok im se hrana i izmed dovode i odvode cijevima. Same svinje su kockaste pošto ispunjavaju kaveze a tako zauzimaju i manje mjesta. Dakle, tvorac ideje sa pilićima je "maznuo" ideju iz tog filma i očigledno veliki lažov, a evo i dotične scene koja počinje na 1.05 i traje samo desetak sekundi pa obratite pažnju.

 
ni ja nisam mogao da verujem,pa kako moze nesto da zivi i jede bez mozga i nogu? gde mi to zivimo?
nekad su se pilici domaca perad drzali u dvoristima i hranili nekoliko meseci a meso je bilo itekako zdravije od ovih sa farma,ista prica i sa svinjama svi bi da dobiji sto veci prirast za sto krace vreme ali to nije ono pravo meso kao nekad kad se svinja ranila godinu dana pa nije bilo u mesu toliko vode kao u ovo vreme!
 
photo0068v.jpg
Ova slika je sa oranja prosle jeseni. Ovaj traktor je orao njivu do moje dok oranje nije nastavio na 3 tocka. Zapravo mu je ispala poluosovina sa tockom jer je jedan sigurnosni saf koji drzi poluosovinu unutar kucista reduktora popustio se i odsrafio. Rezultat toga je bio pucanje drugog srafa i ispadanje poluosovine. Osim zalomljenog srafau poluosovini stradala su i 2 valjcasta lezaja koji je nose. Nadam se da se vlasnici ovog traktora nece ljutiti za postavljanje slike na internet.
 
E ne bih ovo radio ni da su mi dali masinu i platili ...neko osnovno postovanje traktora mora da postoji

Vjeruj da mi je žao ovog traktora kao da je živo biće. Traktor je stvarno sila nad silama, ovako postupati prema tako lijepoj, moćnoj staroj mašini je krajnje ružno. Hiljade hektara oranja ne mogu ovom traktoru naškoditi kao jedan dan rada sa ovakvim divljakom od vozača.
 
Nazad
Vrh