Nikad ovako !

kod nas jos traje bratsvo i jedintstvo...ima nas srba,madjara,hrvata...i j...... koga jos..narocito nedeljom u kafani pored karata:osmeh::bravo:
 
Forumaši da li ima neko ideju kako bi ovo moglo da se popravi.
29022012298.jpg

Shot at 2012-03-06
Zbog manjka slobodnog vremena ( čitaj lenjosti ) nisam na vreme sprečio usisavanje cisterne.
29022012302.jpg

Shot at 2012-03-06
29022012301.jpg

Shot at 2012-03-06
 
Video sam jednom kako je ispravljaju tako sto je napune vodom + kompresovanim vazduhom.
Ne znam za detalje ali mogu da pitam ako se ne snadjes.
 
To se i meni desilo. Sutra cu da je slikam. Moja se iskrivila dosta vise od tvoje a iskrivila se zato sto je iztrulela a ne mojom greskom. A uzmi ukljuci pumpu (kardan)da duva (da izbacuje a ne da uvlaci) i zatvori onu rupu pozadi i sve ostale rupe i prati pritisak. Posto je to ista ko moja, i ja sam to uradio samo moja nije htela da se ispravi jer je mnogo vise ostecena.
 
Probaj da duvas u nju:haha:.......Ja sam to video negde nekako isprave pa zavare obruce oko cisterne ne izgleda lepo ali funkcijonise j....a.
 
Nabijanjem pritiska će da se ispravi?! Mislim da neće to ići tako lako...
Pokušaću sa nekim dizalicama da je ispravim, da guramo ovu stanu dok se ne ispravi, a posle ćemo lako. Ojačaćemo je maksimalno iznutra. Po tri flaha sa svake strane, a popreko prečaga koliko bude bilo potrebno. :osmeh:
 
Nebi brate ni ja Yebenti vaku okuku i to snijeg i leg,,,imam respekt
Prema traktoru praznom na vakim okukama, a kamol kamion natovaren
 
Nazad
Vrh