Nikad ovako !

Ovaj Claas je jedan te isti traktor, samo što je leva strana prava slika, a desna je foto montažom odrađena da izgleda kao leva, to se vidi po nalepnici na haubi.
 
Ja sam u sekundi video ove rupe napred na haubi pa mije bio čudno što je na donjoj slici rupa niže u limu a na gornjoj(desna strana) rupa je nešto višlje u plastici . To mi je bilo naj čudnije .Ali se sada vidi dasu prednji točkovi blago smotani u deno
 
To je jedan isti traktor,ima cela rasprava o njemu negde na forumu,slikano je u AXIAL-u u Madjarskoj
Pgledaj nalepnice,sve kontra pise,slika je odraz u ogledalu :ppozdrav:


Mislim da si u pravu. Nije mi bilo teško da donesem manje ogledalo pa da pogledam gornju sliku. Zaključak je da gledano preko ogledala dobijamo jasnu sliku leve strane traktora. Sa te strane nema rezervoara dok se na drugoj jasno vidi i čep od istog. Što se tega tiče verovatno je jedan otpao prilikom samog udesa ili čega već... Ugao krova kabine u odnosu na sam traktor iz oba pravca slikanja s tim da prvu sliku gledamo preko ogledala. Neko je spomenuo creva od interkulera da nisu iste boje, pa valjda on ima i ulaz i izlaz . Na kraju ja samo iznosim svoje mišljenje. Kome nije teško nek pogleda prvu sliku preko ogledala!!!
 
pratim ovu temu i stvarno mi nije jasno kako tako jak traktor moze da se slomi ko cackalica? da nije doziveo neku ozbiljnu saobracajku?ili je to bio samo neki test izdrzljivost?
 
Idalje je misterija. Ako ne znaju ovi što prate Madjarske forume onda nećemo nikada ni saznati šta mu se desilo.
 
Pao je sigurno,nije udaren,ali kako i odakle?:sta:
Pre par godina sam u ALMEX-u u Pancevu video Belarusa koji se otkacio sa krana dok su ga istovarali sa broda i izgledao je slicno ovome.Tako da je verovatno pao sa neke visine ili prilikom utovra/istovara ili nekih testova......


@Zombi mala je visina da padne sa kamiona i da izgleda tako,u pitanju je veca visina
 
jedno je sigurno da je sila od udara išla prema gore po meni samo je spao sa nečega dali rempe ili nečeg drugog.Moj rođak je jawom prebio imt 539 udario je sa strane a on je proletio između kabine i auspuha stim da je ramenom izvalio auspuh.Traktor je na zvonu pukao ko staklo.Tako i ovaj moro je sa nečeg spasti jer je preklopljen prema gore al baš da je tako puko za nepovjerovat al izgleda da je baš "nezgodno "pao

---------- Poruka napisana u 13:56 ---------- Prethodna poruka je at 13:50 ----------

i po meni ovo i nije isti traktormotor nije ist,naljepnice na vozačevim vratima nisu ista počožaj prednji točkova(rupe na felgi) nije isti zadnji takođe i još svašta nešta.Neznam dali je ko gledao snimke iz amerike kad prođe tornado baca kombajne i traktore ko kartonske kutije da nije i ova slika odozdo negdje prebačena na mađarski forum
 
Ako si gledao ludog Boskea kad vuče sa imt -om balvane . Šta misliš da mu pukne lanac kad su prednji točkovi dva metra u vazduhu i da otabači dole od ledinu. Tad najlakse pukne na zvonu a za akumulator prava stvar.
 
Bobo će objasniti da su traktori isti.Evo dokaza.
SSM17367.jpg


24nmcko.jpg
 
NA, pitaj boga koliko dugo on tamo stoji... Slikanu u madjarskoj u Baji... Imas na HR forumu (dao sam link) jos slika tog traktora koje je uslikao drugi forumas u razlicitom vremenu i vidi se da ima vise djelova na traktoru, nego na ovim slikama...

Nizda: jedan te isti traktor...
 
A meni se onda ucinilo da su dva razlicita motora u pitanju, mislim na izgled ne razumem se u klasove motor.
4u8kg1.jpg

ereo1f.jpg


srecom pa je ovaj malko jeftiniji.
 
Nazad
Vrh