Nikad ovako !

Peet znam kako oni to rade.

Bobane mozda negde ,a li kod njih nema zezanja sa podmicivanjem. Jer cas on dupliraju kaznu zbog takve ponude. U CH jos nije zabelezen slucaj podmicivanja saobracajca. A bili je mnogo pokusaja.
 
To sto nije zabelezen znaci da su oprezni i da rade to na visem nivou.Bolje da ne pricam sta se sve desavalo i kako je lova ispod ruke uvek zavrsavala sto po zakonu nije moglo u tim vajnim "postenim i nekorumpiranim zemljama" o kojima se ovde pricaju bajkovite price.Dakle ako znas kako i kome da ponudis lovu a uz to ne delujes ciganjaski i cinkaroski veruj mi izburgijao sam sve i svasta i to neretko za manje love nego sto je ovde tarifa.
 
@Boban
Daleko od toga da nema i na zapadu podmicivanja ali nemoj druze pricati da si za manje para nego ovde to sredio. Moze se sigurno i tamo sredjivati stvari ali naplatice ti grdno jer se ne prodaju za bilo kakvu balegu ko kod nas. Sve zavisi od institucije do institucije ili slucaja do slucaja. Konkretno posto sam bio po Svajcarskoj i u 4 navrata u SAD znam neke stvari. Bili smo u par navrata zaustavljeni u SAD-u zbog prebrze voznje (ujak je vozio) i mislis da se usudio da nudi policajcu koji dolar? Kazna je bila od 120$ i ni slucajno nemoj misliti da bi se taj prodao za 50$. Da bi mu nudio 1000$ ili vise (sto ti se ne isplati nikako) tek bi ga onda mozda stavio na muke i razmisljenje.
 
154kos7.jpg
 
Boban
ajde druže navedi nam u kojoj si ti to zapadnoj zemlji uspeo da podmitiš policiju??? Hajd da čujem jel Austrija ili Nemačka ili Švajcarska
 
Placao sam ja i na zapadu onako ispod ruke za mnogo sta ,molim vas ne zivite u iluzijama.Na novac niko nije imun ipak je ovo materijalan svet a tamo dge se novci broje i gace skidaju tu se o postenju ne prica.
Kako li si ti vozio kad su te na zapadu zaustavljali:sta:
Ja sam bio 5-6 puta u CH uvek sam vozio brže od dozvoljenog na autoputu i međugradskim putevima ,nikad nisam divljao na putu, nikad prešao na crveno,nikad me nisu zaustavili.
Jednom samo zato što mi nije radio štop i to su me samo opomenuli da namestim a kod nas bi te jedva dočekali na nož.
 
Policajac je ocito bio nadrkan nesto a ovi se bas spremali da ga isprovocira .
Stamislite kako se ovo zavrsilo ??
Da je policajac imao istaknutu znacku komentarisao bi jos
 
šta je sa tim Claasovima?
pre neki dan bio čovek na b92 kome je izgoreo kombajn star godinu i 28 dana, još ga otplaćuje, garancija tek istekla...
 
Nazad
Vrh