Nikad ovako !

Mene kada god je policija zaustavila ugasio sam auto,uvek kazu dobar dan rutinska kontrola,prekoracenje brzine ili napravili ste neki prekrsaj... posle lepo kazem dovidjenja upalim kola oni prijatno :osmeh:.Topla preporuka neraspravljajte se sa policijom jer onda ce poceti sve da gledaju na autu gume,svetla...Jedino mi bilo krivo letos sam naduvao 0,3 prvi put tako nesto da mi se desi jer nikad do tada nisam popio dok sam vozio sem sokova i kao da sam baksuz zaustave me i ode 5000 nije mi krivo zbog kazne vec sto neke ljude ozbiljno pijane propuste nekad ili ih nezaustave a zna se da su stalno pod gasom.Ovi su verovatno malo brze vozili oni primetili jos strane table...
 
Da sam ja na mesto ovog policajca ja bih njih sve izbacio iz auta i onda debela kazna i ovom sto snima i ovima sto se bune.
Steva 1984 je upravu.kad zaustave samo lepo sa njima i nema nikakvih problema,a cim se udje u raspravu ,e tek onda svasta ispada
 
Pa ovde je uniformisani prvi ispao pak-su jer je decko lepo pitao zbog cega mu trazi dokumenta,a onaj svetlece-uniformisani je trebao da kaze rutinska kontrola,ne radi Vam svetlo ili nesto trece... Tipican primer obicnog kursadzije pustenog medju svet.
 
Tipican primer bahatosti policajca koji nema pojma o svom poslu, covek ga je lepo pitao za razlog zaustavljanja( u inostranstvu vas ne smeju zaustaviti bez razloga) dakle mogao mu je reci rutinska kontrola.Dalje snimanje telefonom je dozvoljeno i tu nesme da ih sprecava, zatim lupanje po automobilu je tek nedopustivo.Za sve ovo preko bi ga odrali po pitanju kazne a ovi ljudi bi masno profitirali jer bi mogli reci da su pretrpeli dusevni bol, zatim izgubljeno vreme , uvreda.....sumnjam da bi ikad vise taj lik dobio neki posao osim mesalice i lopate.
 
Напољу мораш да држиш руке на волану и само да одговараш на питања а поготово у америци, мада овим не оправдавам такво понашање овог полицајца. Види се да је неискусан.
 
Nisu pametni nego znaju za svoja prava a to sto smo mi ovde dozvolili da se nad nama istresa ko i kako stigne to je vec pitanje za neke druge profesije.
 
pandur nema kulture.........sta reci,ovo je neki sa osnovnom skolom zavrsio kurs pa leci komplekse,da je isao u skolu znao bih ponasanje na poslu koje je propisano uredbom i pravilnikom koje mi svi postujemo u radu.....saljemo ruznu sliku o nasoj zemlji
 
o kakvoj kulturi ti pričaš!!! dodju stranci kod nas pa hoće još i da se sprdaju snama,koluiko vidim neki Slovenci su upitanju, Policajac je lepo tražio dokumenta na uvid a ovaj klipan frajerski kao pita zažto i li zbog čega i to tri puta ,probajte vi na zapadu da pitate policajca zašto vam traži dokumenta i zbgog čega ga snimate. Ako neznate šta da pišete nemorate ni tako glupe izjave pisati
 
Nazad
Vrh