Nikad ovako !

Nije sreća ali je vozač traktora dobro prošao.Jedino tu ima lufta za preticanje da se to desilo malo napred uleteo bi nekome u kuću.
 
Ne bi to bilo prvi put mislim to uletanje u kucu.Na samom ulazu u Irig iz pravca NS pre par godina kamion pun suncokreta uleteo coveku u dvoriste unistio auto i mali kiosk.Prosle godine kamion udatio u zgradu (ispoc crkve ko prolazi tuda zna gde je) vozio klinac kome je otac dao malo da vozi, ostao bez kocnica poginuli i otac i sin.Pre mecec dana prevrnuo se pun kamion psenice kod autobuske stanice opet ostao bez kocnica.Sve su ovo samo sitnice koje se desavaju na tom putu (magistralni put M21) kojim dnevno predje oko 15000 vozil a od toga oko 8000 kamiona!
 
Kada se ide iz pravca N.S-a spušta se dole a put u Irigu nov i ravno ko pista pa ko da ne odoli gasu ali dešavaju se nesreće.
 
Juce sam gruberom gasio plamen koje je tek presao sa lenije na drugo kukuruziste otarupirano preslo preko lenije sa ostatcima iz kombajna, parola upali pa idi kuci i dalje vazi zabole ih ki.. .
 
Tako je i kod nas,dodju na njivu bace sibicu i gasa kuci,a poljocuvar sedi pijan ispred prodavnice.... ::jako_besan::
 

Још један изгубљен живот, још једна црна завеса која је завила ЈУГ, почивај у миру Иване....
 
Moje su komsije mogle da izginu neki dan,kako sam cuo na brzaka dok sam bio kuci za vikend kazu da je jedna njiva kukuruza bila izgazena pa su resili da zapale i pokupe kukuruz u prikolicu i to su uspesno uradili pa su naterali kombajn do pikolice i dok su rucno bacali u heder kombajn je sam krenuo napred prevrnuo je prikolicu,srecom niko nije povredjen osim neke zene koja je bila gore pa se izgruvala dok je pala sa prikolice.
Kazu da su posle saznali zasto je krenuo napred kombajn ali ja nisam cuo detalje tako da mi to i dalje ostaje dogma.
 
Zalosno je da pogine ovako mlad decko. Ne vredi sad ni da vataju te ludake , kad je Ivan mrtav. Treba da se vrati smrtna kazna i to je.
 
Nazad
Vrh