Nikad ovako !

Ovo je nekada bio ljubavni sokak, odrzavale se motorijade ,avioni prskali i bacali djubrivo a sada samo govna na hiljade pruikolica.Mislim da to nije OK.:sta:
e8ofer.jpg
 
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Dlmx-ApZGVk?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/Dlmx-ApZGVk?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
velika greska moderatori brisite ovo
 
Poslednja izmena:
au ljudi danas kad sam se izvuko ziv .prekljuce skinem kabinu sa 540 danas odem da kosim komsiji detelinu i nekaze da je kopo kanal na kraju njive da izvuce vodu i ja teram prvi krug ka odjednom potonu cela leva strana traktora u kanal traktoru je falilo par milimetara da se prevrne da nije bilo kosacice sad bi mi spremali panaiju tako da sutra vracam kabinu i neskidam je nikad vise.a koji mozak treba da budes da nateras skip
i iskopas kanal koji je velicine manje reke dubine preko metra da sirok bar 2m
 
Vozac deda 82god nije uspeo da presalta iz 2 u 3 uhvatio zalet niz brdo živ je samo rasekao nogu ja umalo nisam završio karijeru da sam naišao 5 minuta pre oduvao bi me
 
Dva primera sta ne treba raditi:

Mineapolis Molina iz ko zna koje godine.

Igraju se ljudi vukanizera
Izgleda da mu otkazao volan
 
Poslednja izmena:
evo neki dan prolazim kad ono pukli se dvojica tačno ispred policije gdje je zaustavljala sa radarom pošto se oni uvijek sakrivaju kao da igraju žmurke
ovaj crveni je pukno bijelog od pozadi i bacio ga u kanal

image125d.jpg
 
U nedelju sam bio na vašaru u Bačkoj Topoli i na povratku smo naišli na spuštenu rampu na pružnom prelazu. Naravno, zaustavili smo se i čekali da voz prođe. Međutim voza nigde i sigurno smo čekali 10-15 min. Ali nisu svi bili strpljivi. Bar jedno desetak automobila, ako ne i više, je izašlo iz kolone i slalomom se provuklo kroz branike koji preprečuju samo po jednu kolovoznu traku. Poslednji je prošao jedno dvadesetak sekundi pre nailaska voza, koji je tu znatno usporio i trubio nekoliko puta.
 
a ja sam skoro naisao na pruzni prelaz, spusti se rampa, cekali smo desetak minuta i nakon toga podigne se rampa, a voza nigde :sta: :haha:
 
Nazad
Vrh