Nikad ovako !

Posto je izmedju mene i Sida 3km tu ima velika medjunarodna rampa,a svega sam se nagledao da je jedan branik spusten a drugi podignut,prolazi voz a obe rampe dignute.
 
Na tim pružnim prelazima 90% ljudi izaziva sudbinu neće da sačeka da prođe voz i da se podignu rampe nego se provlači između njih vozeći slalom i smeje se onima što čekaju a kada ga voz pregazi kaže sudbina ili radila mu majka na praznik a sam izaziva sudbinu, ali jbg štaćemo kada nas ima takvih.
 
Да знаш како возови добро коче никад то неби радио, ако хоћеш да пређеш пређи одмах не чекај док воз стигне.
 
Još jedan veliki problem kod pružnih prelaza je ne ispravnost svetlosne signalizacije, rampu svakih par dana pokidaju kamioni koji se zalete da pređu i gotovo nikada ne radi, ima i jedan dečko koji je bio u Vršcu u ustanovi za lečenje, ali je pušten, spusti rampu, brzo se napravi kolona i onda ide i prosi od kola do kola da ima za pivo i cigare, tuga, ali to je taj prelaz i ta rampa pa treba razmisliti i o tome malo......::lose::
 
mene jednom zamalo nije pokupio teretnjek ,bile podignute rampe i ja sejo kukuruz i na prelazu ubacim u drugu da necimam sejalicu kad izle te voz ,,umrlo govno u meni,, sto bi neko reko posle mesec dana voz prepolovi jednom alkosu rajku na pola bio je na televizi coveku nista nije bilo .kad ie onima koji treba to da odrzavaju skuplja rampa nego zivot
 
A ovo izvinjavam se ako je negde postavljeno
DCP_1173.JPG

DCP_1160.JPG
DCP_1168.JPG
DCP_1161.JPG

DCP_1162.JPG

DCP_1163.JPG

DCP_1165.JPG

DCP_1169.JPG

DCP_1174.JPG
DCP_1175.JPG
 
a ja sam skoro naisao na pruzni prelaz, spusti se rampa, cekali smo desetak minuta i nakon toga podigne se rampa, a voza nigde :sta: :haha:

Ja sam juče tako u Vrbasu, vraćao sam se traktorom i kad ono rampa spuštena ali voza nigde jedno 20 min sigurno, sad ili je voz prošao pre nego što sam ja naišao pa su zaboravili dići rampu ili se pokvarila ne znam stvarno, uglavnom onda je došao neki čovek koji se time bavi i podigao je, smešno... a ljudi piče između branika i onda se dešava da voz nekog udari...
 
Nazad
Vrh