Nikad ovako !

http://www.youtube.com/watch?v=RThUm6SaJaY

Bio je dobar pevač, i ovo je veliki gubitak, najpre za njegovu porodicu a zatim i za sve ostale...
Još uvek nije utvrdjeno zašto je došlo do skretanja u suprotnu kolovoznu traku.... ali simptomatično je to što su svi u kolima spavali.
Čak i po zakonu nije dozvoljeno da suvozač spava, a ne bi trebalo bilo ko da spava u kolima za vreme vožnje. Da su stali i odspavali par sati, verovatno bi zakasnili, tamo gde su krenuli, ali bi ipak stigli.....Saobraćaj je isuviše rizičan, da bi i mladi a i stariji mogli da precenjuju svoje mogućnosti.
 
Kod mene čovjek podlego nakon 10 dana u bolnici. Radio u šumi s vitlom, vitlo ga povuklo i prevrnulo. Zato ljudi oprez.
 
Vala to je stvarno veliki problem,ja vozim vec neke 3-4 godine pa i ako sam skoro uzeo dozvolu nemam zelju nesto da ludujem.Ali evo moj drugar se pre 4 dana prevrnuo sa bmw-om,usao u krivinu 120km/h i budala hteo da okrene rucnom,i u kanal.Al sva sreca nista mu nije bilo a od kola kozerva(odeo 7000-8000e).
 
matori nije on kupio zato tako divljacki se i ponasa,kad tata kupi onda ne razmislja nista,samo gas da to vide ljudi kako on ima BMW i kako dobro ide......
 
ok , kupio tata , razumijem ::spreman na sve::
ali nije mu tata kupio i jednu rezervnu glavu jeb'o ga on pa ako sa ovom ''opali'' samo zamijeniš kao rezervni točak ::jako_besan::
 
evo danas sahrana bila od dva mlada momka koji su poginuli u petak uveče , redi se renoviranje puta na relaciji ban brdo-bijeljina i u poslednjih mjesec već tri smrtna slučaja usled prebrze vožnje i pretežno mlade glave padaju , šta reći osim strašno

ljudi vozio sam sve i svašta i na svakave načine samo da znaju oni koji vole da se ''kurče'' za volanom , jedna sekunda nepažnje i nema te više , nije to video igrica i da samo restartuješ i kreneš ponovo , ovo je neuporedivo ozbiljnije
razmislite malo o tome , za smrt je dovoljna samo jedna krivina i jedna sekunda , nema druge šanse

Kakav je to udes bio, nisam nista cuo? Sto se puta tiče, stvarno se počelo mnogo brzo voziti na ovom novom asfaltu, niko ne vozi ispod 80.
 
udes je bio takav da je A6 bukvalno razvaljen , znači kompletna kabina je otvorena sa strane , nema nijednih vrata niti išta

momci su isli pitaj boga koliko brzo i iz nekog razloga su sletili na lijevu stranu i udarili u onaj propust koji ide preko kanala u sokak , ćupriju ustvari
jedan je na licu mjesta bio mrtav a i drugi je vjerovatno , njega su pokupili prolaznici i odvukli u bolnicu ali je i on odmah podlegao

lokacija slijetanja ti je kada ideš iz bijeljine u ravnom polju , posle onih sa desne strane što imaju dosta kamiončića i prikolica ispred kuće (muljinića , špijuna) , e posle njih nekih 300-400m sa desne strane

u petak naveče je se desila nesreća , sahrana je bila u nedjelju
 
A najveci crnjak je to sto je ubio neduznog coveka,i osakatio mu familiju.Kad se setim nekih emisija gde je gostovao,pa on nikad nije bio trezan::jako_besan::. I sad preticanje u krivini i direktan udes.Zao mi madjara,poginu ni kriv ni duzan.
 
matori nije on kupio zato tako divljacki se i ponasa,kad tata kupi onda ne razmislja nista,samo gas da to vide ljudi kako on ima BMW i kako dobro ide......

Kupila keva koja radi u Austriju,ali nije to problem problem je sto mu cale direktor saobracajne policije(kako god se ta funkicija zove),pa mu niko ne moze nista,i onda se on ponasao kao da je bog i batina,a sada cemo videti.
 
:haha: ovaj sa NHom vjerovatno nezna ni kako se zove ovaj kirovec što ga ''otegao'' :haha:
ma rusko gvožđe još nije analizirano :haha:
 
i policija sere , kurče se na ovakvima
protivnik sam alkohola ali ako je čovjek popio i ide svojim putem pješke žašto ga dirati , siguran sam da policajaj laže u vezi kamiona
vaša policnija u SR se mnogo kurči , to sam vidio , kod nas ovdje su već uštrojeni
 
nije išao brzo ali je išao niz brdo što je daleko nestabilnije za upravljanje motorom

i snašao se i imao je sreće , samo posle ovoga garantujem da će da spusti vožnju bar za 10% ako ima imalo pameti
 
Nazad
Vrh