Nikad ovako !

A šta reći na ovo ?


A sud ne učestvuje, sumnja pada na lokalnu omladinu. Evo već druga nedelja, a mi smo i dalje u crnoj hronici ! ::lose::
 
Mnogo je strašnije, nisu smeli da prikažu i kažu sve šta se desilo, jer bi onda zaista bio skandal, ali otkopavati čoveka koji je sahranjen pre svega par dana je nešto zaista strašno !
 
sm5zck.jpg


Evo krelca koji vozi sina od 7-8 godina na vile....strasno
 
A sud ne učestvuje, sumnja pada na lokalnu omladinu. Evo već druga nedelja, a mi smo i dalje u crnoj hronici ! ::lose::

Pa kao i uvek sud izlazi samo onda kad pare od naroda trebaju da se uzmu.Kako je sud uvek tu kada saobracajac pise kaznu pa idemo na sud.Onda je harac u pitanju pa imaju razloga da izadju.A i cudo da je milicija izasla jer oni izlaze samo kad je mrtva glava u pitanju a ovde su akteri tj osteceni vec bili mrtvi cudi me da su uopste dolazili milicajci.Ne zelim da se neko nadje uvredjen sto sam ovako postavio stvari ali jeste tako (mislim na rodbinu preminulih ciji su grobovi unisteni)
 
Koji su bikovi samo uspjeli onako samljeti onog Zetora čovječe! Normalan čovjek to nije mogao napraviti. Vidio sam svašta na netu, al ovako uništen traktor nisam nikad.
 
Zombi aj da nisi iz brda pa da te covek razume,vidis da ima slika kosine niz koju se strmopizdio a da bi se nasao na njoj potrebna je sekunda a cesto i manje.
 
Nazad
Vrh