Nikad ovako !

Trcao bi i skliznuo pod njega dok bi izigravao heroja... drugacije se takve stvari vracaju,posebno na takvom nagibu.
 
A oni mogu da buse tablice peder* ...
2ps0thj.jpg
 
Koliko sam ja razumeo to je tehnika za naduvavanje guma samo što su oni malo preterali sa sprejom pa im se guma preduvala i pukla
 
Obican lak za kosu.

Da, može sprej, a vidio sam i da koriste običan gas iz kuhala za kafu ili plinskog rešoa, samo sprovedu crijevom gas u gumu i bace sibicu (prije toga zatvore ventil naravno). U principu, bilo kakav zapaljiv sprej ili gas, čak sam čuo na jednom offroad forumu da i benzin može da pomogne al ja se ne bih igrao s tim (sem u teeeškoj nuždi naravno).
 
Davno se desilo kad je poginuo pevac grupe Montenigersi i tad se pojavio slogan "NE BRZE OD ZIVOTA" koji je danas sve aktuelniji i treba ga sto vise primenjivati!
 
evo danas sahrana bila od dva mlada momka koji su poginuli u petak uveče , redi se renoviranje puta na relaciji ban brdo-bijeljina i u poslednjih mjesec već tri smrtna slučaja usled prebrze vožnje i pretežno mlade glave padaju , šta reći osim strašno

ljudi vozio sam sve i svašta i na svakave načine samo da znaju oni koji vole da se ''kurče'' za volanom , jedna sekunda nepažnje i nema te više , nije to video igrica i da samo restartuješ i kreneš ponovo , ovo je neuporedivo ozbiljnije
razmislite malo o tome , za smrt je dovoljna samo jedna krivina i jedna sekunda , nema druge šanse
 
Nalalost tako je.Kod mene u kraju u poslednjih par meseci dosta mladih momaka je poginulo baš zbog prebrze vožnje.Prošle nedelje sam saznao da mi je poginuo dobar drugar sa kojim sam se momčio zajedno samo nas životni putevi odveli na druge strane pa nismo bili tako često u kontaktu.Strašno.
 
Nazad
Vrh