Nikad ovako !

Ma samo terajte, ako ste jebali covekovu imovinu i dalje jebite. Ako napravi kucu tu i deca mu spavaju vi uzmite buldozer i prejebite to, ipak ste vi uzurpirali to i imate pravo i dalje da uzurpirate! Samo teraj coveku makar kroz dnevnu sobu! Samo napred! ALI samo pod uslovom da si uzurpirao privatnu imovinu 10 godina, ako si uzurpirao 9 godina i 11 meseca onda ne mozes. Tako zakon kaze!
 
Ja sam mogao poginuti.Naftaši su na toj parceli kopali,zatrpali.Ja posejem detelinu-Kod prvog košenja ništaKod drugog košenja ja udarim glavom u krov kabine.Otvorila se rupa nekih 2x2m sa tendencijom širenja.Sreća što sam kosio 4-om pa sam lakše preživeo taj upad.Reklamirao sam.Ni opsovali me nisu ali sam im zato ove godine naplatio .
 
Kod nas su dabrovi kraj rijeke opasnost. Iskopaju rupu koja se pod teretom uruši. Kombajnom još niko nije upao ali bilo je slučajeva sa traktorom. Problem je što baš taj točak do vode propadne pa za visoke mašine postoji opasnost od prevrtanja u rijeku.
 
Mi nemamo reku ali imamo kanal koji se puni od izvorišta vruće vode i dabrovi nam isto prave haos.
Podvukli se ispod puta koji spaja Radenković i Bogatić i ima na mestima gde se put odronjava.
 
Kod nas su dabrovi kraj rijeke opasnost. Iskopaju rupu koja se pod teretom uruši. Kombajnom još niko nije upao ali bilo je slučajeva sa traktorom. Problem je što baš taj točak do vode propadne pa za visoke mašine postoji opasnost od prevrtanja u rijeku.
Ima ih ovde kolko oces , nisam pomislio na urusavanje ,treba paziti
 
Nazad
Vrh