Nikad ovako !

Jel vi ljudi svi radite u livnici pa vam trebaju cipele sa bruksom? Mislim ima dosta poslova gde postoji rizik da nešto teško padne na nogu ali ne dešava se to tako često. Ja bih pre rizikovao to nego da nosim pola kile gvoždja u cipelama.
Skoro uvek radim u starim patikama šta god da je posao. Nisam nikad povredio nogu.
Jednom se ostane bez noktiju na tri nožna prsta od tad samo HTZ.Tri meseca sam hodao na peti.

Komšija je imao još teži slučaj,njemu je proletela brusilica pa je ostao bez jednog, a dva su mu krivo zašivena.Radio krov krenuo kući, prezuo se u papuče,zagledaju crep i bilo je trebao je ovaj još malo da se iseče da lepše legne.Na brzinu da srede to,proleti brusilica i odoše prsti.

A i često treba nešto/neko da se šutne pa dobro dodju potkovane cokule :D

Patike koliko god da deluju kao dobra opcija bar ove što sam ja kupovao nisu za težak rad.

Isto nisu ni sve HTZ cipele za kretanje,uglavnom su namenjene za operatere koji stoje uz mašine i ne kreću se.Ja sam u Nemačkoj naleteo na "monterske" kožne, ali su zimske pa nema šanse da se nose kad ugreje.
 
То је мало незгодно, мора се добро извагати какве су потребе. Ја за пет радних дана имам 1000-1500 километара вожње, пентрања и ходања по којекаквим камењарима и вукојебиминама, оне панда што сам раније окачио ми најбоље одговарају за то.
Кад се иде на лакше терене и по граду онда пролазе и адидасове гсг 9.7, њих не осјетим на ногама.

Дуго тражим и неке чизме за зиму и снијег, али је код нас избор очајан. Чим питаш нуде неке шминкерске од крокодилске коже и сличне егзотике, нигдје наћи неке солидне војничке/полицијске.
 
Stalno nesto bocka iz njih . Zabode se trn, grancica ,kamencic,...
Nisam stigao da se izdepiliram, al eto
91b1b703650fb17ca59c4f184a3b4b6c.jpg
ce95159e0ef7210b1fed761af0bc0666.jpg
 
Nisam stigao da se izdepiliram, al eto
91b1b703650fb17ca59c4f184a3b4b6c.jpg
ce95159e0ef7210b1fed761af0bc0666.jpg
Meni se u tim krojsericama znoje noge vise nego u bilo cemu drugom...
jednom za malo nisam vrat slomio, znojava noga i kad sam potrcao okrenula se oko stopala.
U dvoristu papuce a za neki rad samo ozbiljnija obuca.

Nego mozda bi mogla i neka tema da se otvori vezano za obucu, odecu...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nema vise Borova
Zadnji put kupio prije 2 godine 2 para gumenih cizama njihovih , kupim one filcane sa debljim djonom , ne klizu se i toplije zimi , one sa tanjim malo jeftinije ,a kupovo i policijske cipele njihove , a bilo je i opanaka gumenih , nisam ih jos poderao pa ne znam da li jos rade , jedino ako su u medjuvremenu zatvorili.

Remenjara i obuca radila i poslije , remenjaru zatvorili , trebao da kupi optibelt ali nista od toga, obucara nastavila raditi, nesto za vojsku i policiju nesto civilnu proizvodnju.
 
Sjeca li se ko njihovih patika , nesto kao kopija starki? Morali smo ih obavezno imati za cas fizickog . Nisu 80ih dozvoljavali da neko na fizickom ima drugacije patike npr adidas.
Nisu bile udobne al su kostale manje nego strip na kiosku.

Jbt ,jesam ostario

yDbhX9y.png
 
У основној је за физичко био обавезан црвени шорц и бела мајица а у средњој црни шорц и такође бела мајица. мада, нисам 100% сигуран кад је требао црни а кад црвени.
 
У основној је за физичко био обавезан црвени шорц и бела мајица а у средњој црни шорц и такође бела мајица. мада, нисам 100% сигуран кад је требао црни а кад црвени.
U moje vreme je bio crni šorc.
 
Nazad
Vrh