Nikad ovako !

Radovi navijaci nose te martinke svi do jednog, valjda opasnije da izgledaju
Ja to ne bih nosio ni na golom otoku, htz je izmislio cipele za te cokuletine

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
To je sve samo ne cokuletina.Imao sam ih, model Underground, udobna, topla i neuništiva čizma.U sezoni vađenja šećerne repe 2007 burazer ih je nosio i negde posejao, od onda im se gubi svaki trag a kupljene su 1999 godine i koštale tada 200 dem.
Sada sam obećao ćerki da ću joj kupiti ako đačka knjižica bude odlična na kraju prve godine.
 
Drugari đavo ne spava nikad. Zbog nanošenja zaštitne obuće čovek je na očitavanju vodomera doživeo tešku povredu stopala tj pao poklopac od šahta na nogu.
 
Ja nosim ovakve, bez zaštine kape su, godinama, i plitke i duboke...
I traju godinama, ...
Zadovoljan sam i ne menjam "brend"...
antares-s1.jpg

Leti nosim radne patike:


harper_1.jpg

A u Jesen , i kada je suvo, nosio sam ovakve, ali su se pocepale i otrcale, moram ponovo u nabavku:

ob-cm090_3_1.jpg
 
Poslednja izmena:
To je sve samo ne cokuletina.Imao sam ih, model Underground, udobna, topla i neuništiva čizma.U sezoni vađenja šećerne repe 2007 burazer ih je nosio i negde posejao, od onda im se gubi svaki trag a kupljene su 1999 godine i koštale tada 200 dem.
Sada sam obećao ćerki da ću joj kupiti ako đačka knjižica bude odlična na kraju prve godine.
Pa burazer je promasio. Nisu one za repere, vise za pankere.
 
To je sve samo ne cokuletina.Imao sam ih, model Underground, udobna, topla i neuništiva čizma.U sezoni vađenja šećerne repe 2007 burazer ih je nosio i negde posejao, od onda im se gubi svaki trag a kupljene su 1999 godine i koštale tada 200 dem.
Sada sam obećao ćerki da ću joj kupiti ako đačka knjižica bude odlična na kraju prve godine.
Ma zezam se, meni se ne svidjaju i to je to, verujem da su kvalitetne.
Ja imam neke Timberland, nosim par sezona, cena im je slicna, kvalitet moze biti na strani martinki...
Za oko kuce po snegu, glibu, gumene, htz dublje...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
"gojzerice" od borova.. Kostaju oko 80e ali isplate se. Nosim ih po dvije sezone i zimi i ljeti, noga se ne znoji, udobne prozračne..
 
Ja ih nosim preko cele godine, kada je kisa i blato onda cizme, nekako radne cipele nikad nisam mogao.
A to da na suncu hoce da se usijaju vala hoce gori noga, al u cipelama mi uvek budu nekako skuvane noge, potparene i to mi je gore od opanaka..

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh