Nikad ovako !

кад дођем са посла и изујем патике сви изађу из дневног боравка,
Vodi računa koju obuću nosiš. Po mogućtstvu malo kvalitetnije kožne patike. Teže se danas nalazi da je prava koža, ali ima ih.
Još bitnije čarape. Debele sa što više pamuka u sebi. Nikako one najlonske. I to pogotovo u letnjim mesecima. Zvuči kontradiktorno, ali tako treba i kada je toplo prijatnije se osećaš u tim debelim čarapama nego u tankim. One abosrbuju znoj i hlade nogu dok ove tanke samo ... smrde. :)

Već me nervira kad kupujem leti čarape na pijaci i prodavači mi tutkaju tanke kao "evo, ove su sad za leto". Dosadilomi je da uvek govorim "neću tanke hoću debele" da bih nakon kupovine ostavio zbunjeneog prodavača.

I naravno ako je smard stvarno intezivan kako impliciraš da jeste onda jedno vreme krema ovisno o tome šta izaziva smrad bakterije ili gljive. Mislim da ima unverzalne što tamane sve.

Od kad se pridržavam ovih načela zaboravio sam kako mi noga smrdi. Prosto se uželim ponekad smrada. Kad osetim nečije nege udahnem duboko sa nostalgijom. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: . Šalim se naravno. Neki ljudi baš imaju problem sa ovim i pored toga što održavaju higijenu redovno. Po pravilu ne poštuje nešto ili ništa što sam gore napisao.
 
A sta ce vam leti carape,ja ne volim da ih vidim ni zimi a kamo li leti,jos kad vidim nekoga u sorcu i papucama a nategne carape do kolena stomak mi se okrene

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
A sta ce vam leti carape,ja ne volim da ih vidim ni zimi a kamo li leti,jos kad vidim nekoga u sorcu i papucama a nategne carape do kolena stomak mi se okrene

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Ja bez carapa ne obuvam patike a bez patika ne radim nista ozbiljnije.. U papucama idem da uberem neku sljivu, paradajz, prosetam sa decom ali kad god nesto radim patike obuvam..
 
Де Барбула, признај - јеси л' ти хобит, па идеш бос?

262574-frodo_baggins.jpg
 
Samo kostobrani fale

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Био је код нас један ловац тај никада чарапе није носио,папирни џак од концентрата умота ноге у њих па у опанке и зими и лети. Каже никада му, се ноге нису смрзле. Ја зими вунене чарапе на голу ногу, лети што је колега рекао само памучне по могућству медицинске да ми се она гума не урезује у ноге. Патике ретко када носим на послу јер јако брзо страдају само, хтз ципеле али су тешке убише ноге. Патике кожне и само ориђинале јер све остале се распадну за месец дана, тежак сам и јбг брзо попусте.
 
Исте такве имам са оковима јер стварно ваљају, али тешке у пм. Имао сам ситуацију да су ми нагурали замрзивач на ногу, а вире самоурезујући шрафови исекли ми ципелу као жилетом. Да нисам имао те окове одоше прсти на ногама и нога вероватно до костију. Ја чим уђем у кућу лети или зими одма скидам чарапе, каже жена како те не мрзи да их скидаш и обуваш сваки час, а тако и деца чим уђу у кућу одма скидају чарапе као да смо алергични на чарапе.
 
Nazad
Vrh