New Holland

To je Landini Mistral koji se prodaje i kao New Holland T3030, a cena u Landini varijanti kreće od 19000 sa pdv pa naviše ali za verzije bez kabine.Ne verujem da je u New Holland varijanti jeftiniji.
 
Aha, pa i mislio sam da je možda landini ali sam pre mislio da je možda rađen kao REX. Inače mistral sa kabinom je čini mi se oko 25 000, ako ne i neki euro više. Hvala u svakom slučaju, nisam ih viđao kod nas, zna li neko da je neko kupio ovaj mali NH.
 
.....u prasnjavom izdanju:

2nqfj1k.jpg
 
to sa slike i snimka je serija T4 powerstar, nju nisam jos video uzivo a modele prave od 55,65 i 75 ks sa motorima Iveco 4 cilindra 3,2 l isti kao na seriji T4000 ili mom Stajer Kompaktu i novim Stajer Kompakt S modelima a nastavak T4 serije su nesto veci modeli od 75 do 115 ks sa novim motorima 3,4 l koju imaju u NS na lageru ... mali potrosac u setvi, spartanju, prskanju, prevozu sa 1 zmajevkom od psenice do repe a ima snage
 
Poslednja izmena:
Dali netko zna podatak koji je potreban pritisak dušika u akumulatoru ublaživača promjene brzina kod Forda 8240 ? To mi treba za kolegu i tako mi je objasnio da mu to treba pa ako slučajno imate taj podatak. Probao sam poslati poruku članu ovdje sa foruma a znao je dosta o tim tipama traktora ali onda vidim da je promjenio ime ovdje i da mu se ne mogu slati poruke. Pa ako "korisnik1787" moze napisati koju vise ovdje ili u poruku bio bih zahvalan :)
 
Poslednja izmena:
Dali postoji u Srbiji servis za Ford traktore ? Kolega treba servisirati mjenjac na Fordu 8240 i ne postoji čovjek u Hrvatskoj koji zna išta o tome, bilo ih je more i svi su debelo naplatili ali ništa napravili nisu. Trza mu kod kretanja i izbaci iz brzine u pola voznje te napise gresku neku na ekranu. Ako imate neke podatke tko u Srbiji to popravlja ili u Mađarskoj ali da zbilja zna radit i da popravi kada dođe.

Hvala
 
Vise nemozes po gabaritima pogoditi (ni priblizno) koliko KS ima neki traktor.... Evo za ovog na slici ne bi rekao da ima perko 200ks a ne blizu 400!!!!!!!!!!!!

Sve se zivo smanjilo samo konji rastu.. :haha:
 
Nazad
Vrh